App Store Google Play

У Дніпрі відлунав концерт запальних The Lakes

20.04.2018 17:20
У Дніпрі відлунав концерт запальних The Lakes

Вчора, 19 квітня, у Дніпрі відлунав концерт місцевого гурту The Lakes за підтримки Space Candies. Про це повідомляє Дніпроград з місця події – концертного залу Поплавок.

The Lakes – дніпровський молодий амбіціозний гурт, який грає у жанрі альтернативний рок. Влітку 2017 року музиканти зіграли на фестивалі Рок Булава, на фестивалі «Большой ПИРС» у Дніпрі виступили перед O.Torvald, а восени гурт виступив на Oktober Rock Fest, хедлайнером якого був гурт DETACH.

Вечір відкрив молодий гурт Space Candies, які з перших хвилин наповнили залу енергією запальної музики.

Колектив виконали композиції у жанрах стоунер, гараж-рок та психоделічний рок, які є досить нетиповими для дніпровського слухача.

Естафету вечора перехватили хедлайнери концерту - The Lakes.

Гурт відіграв пісні зі свого дебютного та, поки що, єдиного альбому #инэкстраверсия, який містить 13 власних композицій.

На даний момент колектив має на рахунку чотири відео-кліпи на пісні «Іди сюди», «Жива вода», «Шагни за грань» та «Всё ещё в пути».

Проте виконавці заявили, що не збираються на цьому зупинятися і підтвердили свої слова новими піснями з майбутнього альбому.

В перервах між піснями та змінами гітар вокаліст встигав тішити залу цікавими історіями з поїздок та виступів колективу. Він зазначив, що кожна аудиторія сприймає пісні по-різному і це цікавий досвід.

Протягом концерту у «Поплавці» панувала затишна та тепла атмосфера, не дивлячись на експресію та запальну музику виконавців вечора.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі виступили гурт Карна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...