App Store Google Play

Сортування сміття – просто: у Дніпрі відбувся флеш-моб проти сміттєвої кризи

20.04.2018 13:15
Сортування сміття – просто: у Дніпрі відбувся флеш-моб проти сміттєвої кризи

У Дніпрі продовжується боротьба з однією з найгостріших проблем міста на сьогоднішній день – сміттєвий колапс. У зв’язку з цим сьогодні, 20 квітня, під стінами Дніпровської міської ради відбувся тематичний флеш-моб. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Метою акції було з однієї сторони привернути увагу місцевих жителів до сортування відходів, з другої – зажадати від міської влади відповідних дій стосовно вирішення проблем прибирання та вивозу сміття. Організатори акції зауважили, що багато жителів все ще не готові до сортування відходів, оскільки міська влада не забезпечила належні умови для цієї процедури.

«На сьогоднішній день у місті відбувся справжній колапс, коли одного перевізника вигнали з ринку і тепер гори сміття пролежують під вікнами дніпрян», - зауважив один з організаторів флеш-мобу, - «Ми прийшли саме під стіни міськради щоб затребувати від влади щоб найближчим часом на сесію міськради було піднято питання урегулювання сортування та переробки сміття».

Зокрема, активісти вимагають, щоб була виявлена морфологія відходів, тобто їх утворення на одного жителя міста, згідно якого необхідно провести розрахунок стосовно тарифу вивезення сміття та визначити кількість баків, яка повинна стояти у дворі.

Організатори флеш-мобу зазначили, що дніпряни зіткнулися з проблемою неприбраних майданчиків навколо баків. Це зумовлено тим, що у договорі з перевізником не була прописана вимога очистки не тільки сміттєвих баків, а й території навколо них. Це питання також планують донести до міської влади.

Також активісти встановили чотири показових баків сортування сміття:

«Ми бажаємо показати громадянам, що сортувати сміття це досить просто, те саме стосується його вивозу».

Вони підкреслили, що сортуватися відходи повинні окремо по таким категоріям: папір, скло, метал та пластик. Цю процедуру наглядно продемонстрували організатори флеш-мобу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...