App Store Google Play

Молодь знає свою історію: у місті завершився історико-літературний конкурс "Історія Дніпра, з чого все починалося"

20.04.2018 12:40
Молодь знає свою історію: у місті завершився історико-літературний конкурс "Історія Дніпра, з чого все починалося"

Організатори конкурсу “Історія Дніпра, з чого все починалося” підбили підсумки свого просвітницького проекту та зазначили, що його результати свідчать про достатній рівень зацікавленості до історії з боку молодого покоління мешканців міста. 

Про це сьогодні, 20 квітня, під час прес-конференції розповіли засновник конкурсу, громадський діяч Ярослав Федоришин та керівник і співзасновник ГО "Товариство підтримки талантів ZIRKA" Ніка Рудакова, передає Дніпроград.

Мета конкурсу полягає у тому, щоб мешканці Дніпра долучилися до вивчення історії нашого міста та завдяки власним літературним здібностям виклали це у вигляді історико-літературного тексту, який буде цікавим для широких мас.

“Умови участі у конкурсі — надати свою роботу у розмірі від 5 до 40 сторінок, яка стосується історії Дніпра. Це повинні були бути не суто історичні нариси, а літературний твір історичного характеру, який легко читається та сприймається”, - зазначила Ніка Рудакова.

Конкурс стартував 1 березня та тривав до середини квітня. За цей час організаторами було отримано 75 заявок, з них майже у рівній долі роботи надійшли від школярів, молоді та дорослих — це як звичайні люди, мешканці міста, так і історики та краєзнавці, які мають свою думку та мають бажання поділитися нею з іншими.

У фінальну частину пройшли 25 робіт, які наразі знаходяться на розгляді у журі, яке підіб’є підсумки вже 25 квітня під час церемонії нагородження у приміщенні Центральної бібліотеки Дніпра. Головна нагорода конкурсу — 5000 грн. Також одна із найкращих робіт буде видана у вигляді друкованої книги.

“Це буде не просто книга, а книга із елементами доданої реальності. Для оповідання, яке ми оберемо, буде розроблено сценарій та знято невеликий костюмований відеоролик з поглибленням у сюжет історії. Фрагменти цього відеоролика будуть закріплені за кожним розділом книги і людина, яка читає його, зможе за допомогою програми у смартфоні подивитися його та ще більше відчути атмосферу розповіді”, - повідомив Ярослав Федоришин.

Він також додав, що задоволений активністю мешканців міста, що у свою чергу свідчить про позитивні тенденції серед молодого покоління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...