App Store Google Play

У Дніпрі збирають кошти для розвитку соціально-культурного проекту

19.04.2018 13:20
У Дніпрі збирають кошти для розвитку соціально-культурного проекту

Завтра, 20 квітня, у садибі Дмитра Яворницького у Дніпрі відбудеться відкриття міського соціально-культурного проекту «Люди, постаті, герої міста на Дніпрі».

Про це сьогодні, 19 квітня, розповів волонтер проекту Вадим Шебанов, передає Дніпроград.

Проект ініційований Меморіальним будинком-музеєм академіка Д.І. Яворницького за участю громадських та культурно-освітніх установ міста та волонтерів.

«Ми хочемо познайомити дніпрян з героями нашого міста, знайти імена несправедливо забутих героїв, що зробили значний внесок в розбудову міста. Ми підготували цікаву програму проекту: від тематичної виставки в Садибі Дмитра Яворницького «Ідоли та Герої Міста-на-Дніпрі», лекцій та авторських екскурсій у різних музеях міста, до літературно-журналістських конкурсів для дітей та молоді, студентських дискусійних батлів, круглих столів з обговорення теми, а також концертів міських музичних гуртів», - розповів Вадим Шебанов.

Волонтер наголосив, що проект стартує не залучаючи бюджетних коштів, тому потребує фінансів на розвиток та подальше існування.

"Наша команда має багато ідей та амбітних планів. Ми звертаємося до небайдужих містян підтримати нашу ініціативу. Адже для більш якісних організацій заходів так чи інакше необхідні кошти", - розповів Шебанов.

На волонтерських засадах казначеєм проекту буде й сам Вадим Шебанов, запрошений до музею з метою створення Піклувальної Ради музею, яка і буде керувати витратами коштів.

Реквізити для збору коштів: карта Приватбанку 4149 6258 0337 8676 Шебанов Вадим Анатолійович. Призначення платежу: для Садиби Яворницького.

Зазначимо, з 12 квітня по 12 червня 2018 року у меморіальному будинку-музею академіка Яворницького проходить виставка-дискурс на тему декомунізації. Мета - висвітлення постатей героїв міста Дніпра, пошук імен несправедливо забутих героїв, що зробили значний внесок в розбудову міста.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі відкрили меморіальну дошку загиблому горою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...