App Store Google Play

Товариству Червоного Хреста України 100 років: дніпрянам розповіли про програми надання та отримання допомоги

19.04.2018 17:20
Товариству Червоного Хреста України 100 років: дніпрянам розповіли про програми надання та отримання допомоги

Вчора, 18 квітня, Товариство Червоного Хреста України відзначило сторічний ювілей своєї діяльності. Про це сьогодні, 19 квітня, розповіли голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко та головний спеціаліст напряму «Психо-соціальна підтримка ТЧХУ» Олена Дмитренко, передає Дніпроград.

Людмила Лашко розповіла, що Товариство Червоного Хреста України – це найпотужніша в країі гуманітарна організація.

«Саме протягом сторіччя в нашій країні Товариство допомагає тим, хто цього потребує. За вікову історію своєю діяльності воно пройшло визначний шлях, насичений багатьма благородними вчинками, спрямованих на допомогу найуразливішим громадянам та постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів», - зазначила вона.

Людмила Лашко зауважила, що з 2013-го року Товариство працює у посиленому режимі. Створено загони швидкого реагування для надання допомоги постраждалим під час громадського неспокою. Товариство зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту на сході України.

Олена Дмитренко розповіла, що у Дніпрі проводиться психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, бійцям та їх сім’ям. Суть цієї допомоги полягає в тому, щоб задовольнити як психологічні, так і соціальні потреби окремих осіб, сімей та громади. Ця допомога є абсолютно безкоштовною.

«Ми проводимо різноманітні заходи, майстер-класи та інше. Ми намагаємося залучати людей цілими сім’ями та об’єднувати їх. Після таких подій знижується рівень тривоги, люди стають більш позитивними та спокійними Усі, хто відвідував наші заходи, мали позитивні відгуки», - зазначила вона.

За психосоціальною допомогою можна звертатися до Центру підтримки сімей, що за адресою вул. Тупик Будівельний, 12. Контактний телефон 06334756.

Також Людмила Лашко закликала усіх, хто хоче бути корисним суспільству та робити добрі справи, приєднуватися до Товариства Червоного Хреста України.

Нагадаємо, що волонтери Дніпра передали подарунки та ліки на Донеччину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...