App Store Google Play

Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

19.04.2018 13:40
Сміття буває різним: у Дніпрі пройде чергова акція з протистояння пропаганді наркотикам

У Дніпрі продовжують боротьбу з провокаційними написами на стінах та об’єктах міста, які пропагують наркотичні речовини. У зв’язку з цим цієї суботи, 21 квітня, у місті відбудеться акція «Сміття буває різним», під час якої буде видалятися та замальовуватися «творчість» вандалів.

Про це розповіли начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, голова гуманітарного комітету громадської ради м. Дніпро Олег Ростовцев та координатор Міжнародної антинаркотичної асоціації м. Дніпро Олександр Шуляк.

Ганна Карпеченкова розповіла, що ці написи є не тільки правопорушенням стосовно благоустрою міста, а й шляхом розповсюдження наркотичних речовин.

«Метою акції є протистояння розповсюдженню наркотичних речовин та інформування суспільства про дану проблему. Так, люди більш старшого покоління не усі розуміють сенс, який несуть ці написи», - зауважила вона.

Олег Ростовцев зазначив, що наркотики – це війна проти світу та суспільства і задля того, щоб Дніпро було здоровим містом зі здоровими жителями, усі небайдужі громадяни повинні приєднатися до протистояння наркотикам.

«Якщо ми не будемо показувати, що нам не все одно і ми готові постояти за здорове майбутнє міста та області, цей вандалізм та отруєння суспільства буде продовжуватися», - підкреслив він, - «Є так звана теорія «розбитих вікон» - якщо люди будуть з цим миритися, то це буде задавати соціальну норму».

Олександр Шуляк закликав усіх бажаючих взяти участь у даному заході. При собі для замальовування надписів потрібно мати балончик або фарбу та, бажано, респіратор та окуляри.

Акція стартує о 12 годині на Фестивальному причалі у районі надпису «Я люблю Дніпро». Буде декілька маршрутів заходу, які будуть плануватися базуючись на кількості учасників.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі проводився подібний рейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...