App Store Google Play

Мешканці Дніпра тонуть у смітті й питають, чи не можна повернути "поганих" сміттярів з ДКТ

19.04.2018 08:30
Мешканці Дніпра тонуть у смітті й питають, чи не можна повернути "поганих" сміттярів з ДКТ

У Дніпрі громадяни продовжують потерпати через сміття, яке не вивозиться належним чином. А вчора, 18 квітня, невідомий сміттєвоз опорожнив контейнер одного з міських дворів, проте залишив купу сміття навколо нього. Про це на своїй сторінці у Facebook пише мешканка Дніпра Анастасія Кулакова, передає Дніпроград.

Дніпрянка пише, що протягом кількох років ТДВ «Дніпрокомунтранс» регулярно, якісно та без затримок вивозило сміття від їх дому.

«Ми щиро співчували, коли в СМІ бачили завалені сміттям двори і раділи нашому перевізнику, оскільки навіть у «найгірші часи» сміття у нас вивозили щоденно», - пише Анастасія Кулакова.

Вона зазначила, що під час прийняття рішення зміни одного оператора ринку на іншого, сміттєві гори продовжували накопичуватися у дворі.

«Одного разу, за два тижні до Великодня, приїхав самоскид та робітники з лопатами. Усе сміття вивезли і два дні в нас було чисто, допоки не заповнився один єдиний на три під'їзди контейнер. Великдень ми зустріли зі смердючою купою під вікнами, і це ще не літо і не спека», - зауважила жителька Дніпра.

Також вона описала ситуацію, яка склалася вчора у її дворі:

«Приїхав невідомий самоскид без розпізнавальних знаків, спорожнив контейнер і швидко поїхав геть. Чудово, а сміття, яке лежить горою і смердить вже місяць? Як повернути назад нормального перевізника?».

Як раніше зазначалося, міськрада розірве договір з «Дніпрокомунтрансом» вже 1 травня, а нові сміттєвози з’являться в місті лише в середині червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...