App Store Google Play

У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

18.04.2018 16:40
У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

В понеділок, 23 квітня, у Дніпрі стартує школа спортивного волонтера, яка націлена на розвиток любительських дитячо-юнацьких змагань по різним видам спорту у місті та області. Про це розповіли координатор проекту «Школа спортивного волонтера» Микола Шевченко та співорганізатор проекту Ігор Болдін.

«Ми маємо на меті створення та популяризацію спортивного руху в регіоні шляхом створення певних дитячо-юнацьких змагань та розвиток молоді», - розповів Микола Шевченко, - «Нашою цільовою аудиторією є соціально-активна молодь, які зацікавлена темою розвитку спорту в області».

Він зазначив, що навчання буде ділитися на три етапи:

  1. Навчальний процес, де учасникам школи будуть протягом трьох днів (23-25 квітня) розповідати теоретичний матеріал про організацію та проведення спортивних заходів.
  2. Практична частина (травень), яка надасть можливість взяти участь у існуючих змаганнях та починати створювати нові самостійно.
  3. Заключний етап – створення певної дорожньої карти змагань самостійно учасником школи спортивного волонтера.

Ігор Болдін наголосив на важливості такої школи, оскільки в області змагання любительських команд актуальні. Також він зазначив, що три дні лекцій, які пройдуть наступного тижня, будуть розбиті на відповідні тематики.

Реєстрація до школи відкрита до 20-го числа включно. Більше інформації можна знайти на сторінці Спортивного клубу «Престиж».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...