App Store Google Play

У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

18.04.2018 16:40
У Дніпрі відкривають «Школу спортивного волонтера»

В понеділок, 23 квітня, у Дніпрі стартує школа спортивного волонтера, яка націлена на розвиток любительських дитячо-юнацьких змагань по різним видам спорту у місті та області. Про це розповіли координатор проекту «Школа спортивного волонтера» Микола Шевченко та співорганізатор проекту Ігор Болдін.

«Ми маємо на меті створення та популяризацію спортивного руху в регіоні шляхом створення певних дитячо-юнацьких змагань та розвиток молоді», - розповів Микола Шевченко, - «Нашою цільовою аудиторією є соціально-активна молодь, які зацікавлена темою розвитку спорту в області».

Він зазначив, що навчання буде ділитися на три етапи:

  1. Навчальний процес, де учасникам школи будуть протягом трьох днів (23-25 квітня) розповідати теоретичний матеріал про організацію та проведення спортивних заходів.
  2. Практична частина (травень), яка надасть можливість взяти участь у існуючих змаганнях та починати створювати нові самостійно.
  3. Заключний етап – створення певної дорожньої карти змагань самостійно учасником школи спортивного волонтера.

Ігор Болдін наголосив на важливості такої школи, оскільки в області змагання любительських команд актуальні. Також він зазначив, що три дні лекцій, які пройдуть наступного тижня, будуть розбиті на відповідні тематики.

Реєстрація до школи відкрита до 20-го числа включно. Більше інформації можна знайти на сторінці Спортивного клубу «Престиж».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...