App Store Google Play

У Дніпрі розростається отруйна долина, схожа на поверхню Марса

18.04.2018 12:00
У Дніпрі розростається отруйна долина, схожа на поверхню Марса

У Дніпрі щодня збільшується зона ураження отруйними неконтрольованими відходами сталеливарного виробництва. Про це повідомив один з місцевих мешканців у соцмережі Facebook "Північний ж/м, Дніпро", передає Дніпроград.

Містяни називають червону територію «кораловими озерами». Знаходяться це міста біля відвалів Нижньодніпровського трубопрокатного заводу «Інтерпайп». Там відкривається гарний і незвичайний вид. Все б добре, якщо не замислюватися про шкоду «марсіанської долини». 

«Такий гарний темно-червоний колір. Машина історії зробила виток - і вуаля! Привіт, отруйні неконтрольовані відходи сталеливарного виробництва!», - коментує дніпрянин Дмитро Ісаєв.

За словами автора, територія забруднення збільшується і вже дійшла до вулиці Дніпросталівська. Містянин також зазначає, що поповнюється ця зона 7-9 самоскидами в день.

"В екологічному паспорті Дніпра ця локація офіційно вказана в списку «стихійні сміттєзвалища». А значить, відповідні посадові особи знають про це місце. Прикметно, що під пластом піщано-глиняної покриву цієї зони розташувалися підземні канали з водою. Її ж мешканці Північного набирають зі свердловини. За розповідями працівників АЗС, розташованої поруч, всі дерева, які росли біля цієї зони загинули місяця через півтора, та ж доля спіткала і бродячих собак. При фотографуванні співробітниця АЗС рекомендувала мені не заходить на червоні «цятки», адже це небезпечно для здоров'я", - розповів Ісаєв.

Нагадаємо, у Дніпрі місцева овочева база звозить відходи та гнилі фрукти і овочі на територію дачного селища Механізатор. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...