App Store Google Play

Софіївську опорну школу капітально відремонтують вперше за понад 80-річну історію

18.04.2018 17:40
Софіївську опорну школу капітально відремонтують вперше за понад 80-річну історію

Яскраві утеплені будівлі, оновлені класи, сучасні спортивні майданчики – поки у мріях учнів Софіївської опорної школи, та їх реалізація вже не за горами. Реконструкція найстарішої будівлі початкових класів, зведеної ще у 1934 році, тільки-но стартувала. Це лише початок масштабного капремонту всього закладу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Оновлюємо опорні школи по всій Дніпропетровщині. Маленькі мешканці області мають навчатися у сучасних умовах – на цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Розпочали реконструкцію Софіївської школи, в якій навчаються майже 700 дітей з усієї громади – їх підвозять автобусами з інших сіл. Це перший капітальний ремонт закладу за більш ніж 80-річну історію», – зазначив Валентин Резніченко.

Про реконструкцію опорної школи давно мріяли і вчителі, і діти, і їхні батьки. Будівля початкових класів давно потребувала ремонту. Вона почала розсипатися майже на очах – цеглинка за цеглинкою.

«Будівля була у настільки жахливому стані, що думали вже закривати її. Звернулися до губернатора за допомогою, та навіть і не сподівалися, що нам виділять гроші на ремонт, – поділився голова Софіївської громади Петро Сегедій. – На щастя, нас почули. Це свято для всієї громади – нарешті держава звернула увагу на нас, на селян».

Нині ремонтники демонтують стару покрівлю та готують до реконструкції внутрішнє приміщення початкової школи. Додатково укріплять міжповерхові перекриття. Відремонтують усі класи та просторий гімнастичний зал.

«Такого масштабного ремонту школа ще не знала! Ми дуже довго чекали, і нарешті цей щасливий день настав», – сказала директор закладу Римма Тиркба. 

Коли приведуть до ладу найстарішу будівлю, розпочнуть капремонт  іншої, якій майже півстоліття. У ній зараз навчаються учні. Візитною карткою школи стане яскравий чотирикольоровий енергоефективний фасад.

«Набридло вже навчатися у сірих стінах. Хочеться, щоб рідна школа стала модернізованою та заграла яскравими фарбами», – сказала учениця 6 класу Софія Коляда.

Згодом оновлять і територію – покладуть новий асфальт, установлять альтанки, облаштують сучасне міні-футбольне поле, майданчики для баскетболу та волейболу.

«Нарешті нашу школу відремонтують! В мене вже скоро випускний, та сподіваюся, що менші дітки навчатимуться тут у набагато більш комфортних умовах. А отже, ходитимуть до школи із радістю», – розповіла учениця 11 класу Даша Запорожець. 

Завершити реконструкцію обох будівель закладу планують до кінця 2019-го.

Раніше повідомлялося, що в Софіївському районі за рік реалізували з десяток інфраструктурних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...