App Store Google Play

Не в змозі закрити нелегеальні пункти прийому металобрухту в приватних оселях, влада Дніпра перекопує під'їздні дороги

18.04.2018 11:20
Не в змозі закрити нелегеальні пункти прийому металобрухту в приватних оселях, влада Дніпра перекопує під'їздні дороги

У Дніпрі закрили всі вуличні пункти приймання металобрухту, загальна кількість яких сягає 176. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка у Facebook.

Михайло Лисенко стверджує, що першу частину операції «Дамоклів меч» можна вважати практично завершеною. Ті ж пункти прийому металу, які знову з'являтимуться на вулицях працюватимуть не більше тижня, тобто до першого сигналу жителів.

Як повідомляється, наразі  наступив другий розділ операції «Дамоклів меч» - «Селевий потік». Вона полягає в проведенні профілактичних бесід роз'яснювального характеру з власниками домоволодінь, на території яких здійснюється скупка металу.
 

«Приїхавши на місце скупки, ми з'ясовуємо, що технічні умови на підключення цих будинків до водопостачання, водовідведення та електроенергії не відповідають проектним нормам. Щоб не ставити під загрозу життя і здоров'я мешканців, ми проводимо ремонтні роботи. Крім того, в момент коли ми там знаходимося, надходять дзвінки на гарячі лінії, що прямо перед в'їздами у двір, протікає вода. Ми звичайно все там розкопуємо, ґрунт забираємо і вивозимо. І будемо спостерігати за можливим протіканням», - написав Лисенко.

Вочевидь, міська влада не в змозі закрити скупки металобрухту на приватних домовлодіннях законними методами. Щоб впоратися з цим явищем, представники Дніпровської влади вдаються до незаконних дій, зокрема перекопують в'їзд до двору порушників.

Зі слів заступника міського голови, контроль за цим буде здійснюватися тепер на постійній основі.

«Вся незаконна скупка вже заздалегідь приречена на провал і буде ліквідована за будь-яку ціну», - зазначив Михайло Лисенко.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі вже ліквідовано більше ста незаконних пунктів прийому металобрухту.

Нагадаємо, що у Дніпрі тим, хто повідомить про працюючі пункти прийому металобрухту, будуть перераховувати 100 гривень на телефонний рахунок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...