App Store Google Play

Не в змозі закрити нелегеальні пункти прийому металобрухту в приватних оселях, влада Дніпра перекопує під'їздні дороги

18.04.2018 11:20
Не в змозі закрити нелегеальні пункти прийому металобрухту в приватних оселях, влада Дніпра перекопує під'їздні дороги

У Дніпрі закрили всі вуличні пункти приймання металобрухту, загальна кількість яких сягає 176. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка у Facebook.

Михайло Лисенко стверджує, що першу частину операції «Дамоклів меч» можна вважати практично завершеною. Ті ж пункти прийому металу, які знову з'являтимуться на вулицях працюватимуть не більше тижня, тобто до першого сигналу жителів.

Як повідомляється, наразі  наступив другий розділ операції «Дамоклів меч» - «Селевий потік». Вона полягає в проведенні профілактичних бесід роз'яснювального характеру з власниками домоволодінь, на території яких здійснюється скупка металу.
 

«Приїхавши на місце скупки, ми з'ясовуємо, що технічні умови на підключення цих будинків до водопостачання, водовідведення та електроенергії не відповідають проектним нормам. Щоб не ставити під загрозу життя і здоров'я мешканців, ми проводимо ремонтні роботи. Крім того, в момент коли ми там знаходимося, надходять дзвінки на гарячі лінії, що прямо перед в'їздами у двір, протікає вода. Ми звичайно все там розкопуємо, ґрунт забираємо і вивозимо. І будемо спостерігати за можливим протіканням», - написав Лисенко.

Вочевидь, міська влада не в змозі закрити скупки металобрухту на приватних домовлодіннях законними методами. Щоб впоратися з цим явищем, представники Дніпровської влади вдаються до незаконних дій, зокрема перекопують в'їзд до двору порушників.

Зі слів заступника міського голови, контроль за цим буде здійснюватися тепер на постійній основі.

«Вся незаконна скупка вже заздалегідь приречена на провал і буде ліквідована за будь-яку ціну», - зазначив Михайло Лисенко.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі вже ліквідовано більше ста незаконних пунктів прийому металобрухту.

Нагадаємо, що у Дніпрі тим, хто повідомить про працюючі пункти прийому металобрухту, будуть перераховувати 100 гривень на телефонний рахунок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...