App Store Google Play

Комунальників на всіх не вистачить - влада Дніпра закликає мешканців прибирати простір навколо себе

18.04.2018 14:20
Комунальників на всіх не вистачить - влада Дніпра закликає мешканців прибирати простір навколо себе

Цієї суботи, 21 квітня, у Дніпрі пройдуть два екологічні заходи, які націлені на звільнення територій міста від сміття: розпочинається безстрокова програма «Дніпро – територія чистоти» та пройде традиційна акція, яка присвячена Дню охорони природи. Про це повідомляє Дніпроград зі слів заступника міського голови Михайла Лисенка та заступника начальника департаменту екологічної політики Ірини Козлової.

«Цієї суботи стартує безстрокова програма «Дніпро – територія чистоти». Суть програми полягає в тому, щоб об’єднати мешканців Дніпра задля прибирання територій міста, які прилягають безпосередньо до їх домівок», - розповів Михайло Лисенко.

Він зазначив, що першочерговою метою програми є не використання праці жителів, а виховання співвідповідальності, адже взявши участь у прибиранні, мешканці надалі більше цінують чистоту навколо.

«Як показує практика, там, де люди прибирають самостійно та витрачають свої сили та час, в подальшому вони підтримують цей порядок та чистоту», - підкреслив заступник міського голови.

Він розповів, що для участі у акції необхідно залишити заявку та заповнити відповідну форму на сайті міської ради. При виникненні питань, можна звернутися на гарячу лінію міського голови. Після прийому заявки на локацію виїжджають спеціалісти, визначають обсяг робіт, домовляються з учасниками акції, які роботи в який час виконуватимуться. Також учасникам акції нададуть весь необхідний інвентар: лопати, віники, мішки для сміття, рукавички, техніку, яка буде вивозити сміття.

«Учасники акції повинні будуть зафіксувати на фото локацію до та після прибирання і по цим результатам людям будуть надавати призи за їх працю», - зауважив Михайло Лисенко.

Він розповів, що цієї суботи акція пройде в одинадцяти локаціях міста.

Ірина Козлова розповіла, що також у суботу відбудеться традиційна щорічна акція, яка присвячена Дню охорони природи. Вона зазначила, що до працівників міської ради, які вийдуть на території, вказані на зображенні нижче, можуть приєднатися усі бажаючі задля того, щоб зробити своє місто кращим.

Нагадаємо, що дніпряни власноруч прибрали Набережну та зібрали 10 тонн сміття.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...