App Store Google Play

Дніпрян запрошують взяти участь у Дні донора

18.04.2018 09:20
Дніпрян запрошують взяти участь у Дні донора

Дніпрян запрошують взяти участь у Дні донора, що відбудеться 20 квітня в Дніпровській міській лікарні №6. Про це повідомляє Дніпроград зі слів заступника головного лікаря 6-ої міської лікарні з хірургічної допомоги Олени Курбан та виконавчого директора Асоціації молодих донорів України Вікторії Іванової.

Олена Курбан розповіла, що допомога донорів у лікарні дуже необхідна, оскільки до закладу часто доставляють постраждалих у ДТП. Вона зазначила, що робота лікарні направлена на надання екстреної допомоги.

«Ми надаємо допомогу жителям лівого берегу Дніпра, а також жителям Дніпровського та Магдалинівського районів області. Лікарня знаходиться на околиці міста, тому постраждалі у ДТП на Київській та Харківській трасах потрапляють до нас», - розповіла Олена Курбан.

Вона зауважила, що тяжкі травми потребують переливання крові, а зараз представники лікарні зіткнулися з тим, що донорів небагато.

«Щоб взяти участь у заході з собою необхідно мати паспорт та копію ідентифікаційного коду. Рекомендують перед здачею крові за дві доби споживати медичні препарати та алкоголь. За добу з раціону потрібно виключити жарене, жирне, молочні продукти, яйця, насіння, горіхи. Зранку перед здачею крові необхідно поснідати», - розповіла Вікторія Іванова.

Вона підкреслила, що існує великий список протипоказань, в тому числі наявність різних захворювань, тому з ним необхідно ознайомитися перед процедурою.

День донора відбудеться у Дніпровській міській лікарні №6, що знаходиться за адресою вул. Батумська, 13.

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі відкрили перший в Україні Алергологічний Центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...