App Store Google Play

У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

17.04.2018 20:30
У Дніпрі нанесуть більше 300 кілометрів дорожньої розмітки

У Дніпрі планують нанести 630 кілометрів дорожньої розмітки. Про це сьогодні, 17 квітня, повідомив заступник директора КП «Днепрдорсервіс» Геннадій Комаров, передає Дніпроград.

Незабаром нова розмітка з'явиться на 90 проспектах та вулицях Дніпра. Зокрема, свіжу розмітку нанесуть біля 154 навчальних закладів міста.

"Паралельно із нанесенням звичайної розмітки наносимо фарбою з додаванням скляних кульок, а також розмітку так званим холодним пластиком. Полімерна розмітка з'явиться на вулиці Космічній, проспекті Слобожанському, вулиці Калиновій, Троїцькій площі, вулиці Фабра вулиці Антоновича. На основних локаціях розмітку планується нанести до середини травня, усі роботи завершити до кінця липня", - розповів Геннадій Комаров.

Також протягом року комунальники планують встановити п'ять нових сучасних світлофорних об'єктів, відреконструювати ще п'ять інсуючих та замінити 1,5 тисячі дорожніх знаків.

Зазначимо, за сучасною технологією торік пластикову розмітку нанесли на Набережній Перемоги від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. За словами фахівців, полімерна розмітка добре проявила себе після зими.

Також цього року, крім Запорізького шосе, її використовуватимуть на Набережній Заводській - від річпорту до Кайдацького мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...