App Store Google Play

За три доби на Дніпропетровщині випалено майже 2000 га угідь

16.04.2018 12:20
За три доби на Дніпропетровщині випалено майже 2000 га угідь

В межах 68 адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської області упродовж трьох днів вигоріло 1964 гектарів угідь. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Євгена Василенко у Facebook.

Євген Василенко провів аналіз, порівнявши поширення пожеж та випалених територій на двох космічних знімках - від 7 та 10 квітня 2018 року. Для візуалізації він узяв контур «неповного» знімку космічного апарату Sentinel-2B (гранула T36UWU).

«Що згоріло до 7 квітня я не обчислював. Те, що згоріло після 10 квітня - також не брав до уваги. Мій аналіз охоплює тільки три доби і лише невеличку частину Дніпропетровської області. Похибки, звичайно, присутні. Проте, на мою думку, цей підрахунок дуже добре показує «усереднену» реальну картину», - написав активіст. 

Як зазначається, обробку даних космічної зйомки здійснено в Sentinel Application Platform (SNAP). Побудову зображень та кінцеві арифметичні розрахунки Євген Василенко виконав в QGIS.

Загалом, дані космічної зйомки знаходяться у вільному доступі, тому їх можна переглянути в Інтернеті.

Раніше повідомлялося, що особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

Нагадаємо, у Павлограді через недбалість місцева мешканка було знищено значну чистину лісового масиву, завдані збитки сягнули понад 220 тисяч гривень.

Також 14 квітня вранці на вулиці Березинська у Дніпрі сталася пожежа на кладовищі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...