App Store Google Play

За три доби на Дніпропетровщині випалено майже 2000 га угідь

16.04.2018 12:20
За три доби на Дніпропетровщині випалено майже 2000 га угідь

В межах 68 адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської області упродовж трьох днів вигоріло 1964 гектарів угідь. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку активіста Євгена Василенко у Facebook.

Євген Василенко провів аналіз, порівнявши поширення пожеж та випалених територій на двох космічних знімках - від 7 та 10 квітня 2018 року. Для візуалізації він узяв контур «неповного» знімку космічного апарату Sentinel-2B (гранула T36UWU).

«Що згоріло до 7 квітня я не обчислював. Те, що згоріло після 10 квітня - також не брав до уваги. Мій аналіз охоплює тільки три доби і лише невеличку частину Дніпропетровської області. Похибки, звичайно, присутні. Проте, на мою думку, цей підрахунок дуже добре показує «усереднену» реальну картину», - написав активіст. 

Як зазначається, обробку даних космічної зйомки здійснено в Sentinel Application Platform (SNAP). Побудову зображень та кінцеві арифметичні розрахунки Євген Василенко виконав в QGIS.

Загалом, дані космічної зйомки знаходяться у вільному доступі, тому їх можна переглянути в Інтернеті.

Раніше повідомлялося, що особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко.

Нагадаємо, у Павлограді через недбалість місцева мешканка було знищено значну чистину лісового масиву, завдані збитки сягнули понад 220 тисяч гривень.

Також 14 квітня вранці на вулиці Березинська у Дніпрі сталася пожежа на кладовищі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...