App Store Google Play

Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

13.04.2018 12:40
Програма культурного обміну: школярка з Дніпропетровщини навчатиметься у США

На Дніпропетровщині учениця 10 класу Анастасія Сень виграла третій етап програми майбутніх лідерів (FLEX), тому в кінці серпня 2018 року їде навчатися до США. У зв’язку з цим 11 клас школярка закінчить закордоном. Про навчальні успіхи повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Програма культурного обміну FLEX надає можливість українським учням та студентам навчатися в американській школі та жити в американській сім'ї протягом одного навчального року.

Як зазначається, переможниця програми - учениця Верхньодніпровської СШ № 1 Анастасія Сень зможе скористатися освітніми можливостями.

«Хочу подякувати педагогічному колективу Верхньодніпровської СШ №1 за те, що ви відповідально ставитесь до освіти дітей, за те, що не боїтесь нового та незвіданого, впевнено крокуєте до розвитку, осучаснюєте освіту в країні. Єдина школа в районі, та й в області таких одиниці, яка дає настільки глибоку основу та базу у вивченні іноземних мов. Вже третій учень закладу здобуває можливість вчитись закордоном», - написав Артем Кравченко.

Крім того, голова Верхньодніпровської районної ради побажав Анастасії Сень отримати максимум корисного досвіду в США і за допомогою нього розвивати Батьківщину.

«Насолоджуйся кожною миттю в цій новій сторінці твого життя і розповідай там про нашу Україну з гордістю та любов’ю до неї. Чекаємо на тебе і віримо в твої успіхи», - додав Артем Кравченко.

Раніше повідомлялося, що освітяни обласного інституту післядипломної освіти здобули Гран-Прі на міжнародному виставковому конкурсі. Він проходив з 16 по 18 березня у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...