10 квітня поліцейські провели 10 санкціонованих судом обшуків. В результаті чого вилучили майже 5 тонн брухту кольорових та чорних металів з незаконних пунктів прийому металобрухту, які працювали у гаражах. Про це повідомили у прес-службі Павлоградського відділу поліції, передає Дніпроград.
Серед вилученого металу працівники поліції виявили та вилучили чимало цікавих речей – кріплення підкладок, що використовуються на залізниці, метал промислового виробництва, ваги, телефонний кабель, а також велику кількість велосипедів.
Встановлено, що «підприємець» здійснював купівлю та зберігання лому кольорового та чорного металу без відповідних документів.
За вказаними фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 213 Кримінального кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».
Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі ліквідували незаконий пункт прийому металобрухту на вул. Березинській. На території виявили понад 5 тонн металу, серед купи мотлоху знайшли частини міського паркану та два розібраних автомобільних кузови.
Автор: Іван МУРАХА