App Store Google Play

Прагни, дій, змінюй: у Дніпрі пройде масштабний форум для активної молоді

12.04.2018 14:20
Прагни, дій, змінюй: у Дніпрі пройде масштабний форум для активної молоді

22 квітня у Дніпрі відбудеться щорічний масштабний форум «Молодь Дніпра-2018», де представники активної молоді міста зможуть проявити та реалізувати себе. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

«Цей захід проводиться вже другий рік поспіль і є традиційним у Дніпрі. Минулого року під час проведення форуму «Молодь Дніпра», який відбувався у Палаці молоді ДНУ, ми зібрали близько п’ятисот учасників. Цього року захід відбудеться в університеті митної справи та фінансів», - розповів в. о. начальника управління молоді позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Сергій Гудинський.

Він зазначив, що основною метою форуму є формування у молодіжному середовищі громадянської свідомості, активізації молоді міста, розвиток суспільно-активного молодого покоління в умовах децентралізації, можливість для реалізації ідей. Учасники форуму самі вишукують проблеми за сьома основними напрямками:

  1. Бізнес орієнтування;
  2. Молодіжна інфраструктура та дозвілля;
  3. Громадська діяльність та ініціативи;
  4. Молодіжні медіа;
  5. Студентське та шкільне самоврядування;
  6. Національно-патріотичне виховання;
  7. Здоровий спосіб життя.

До заходу буде залучено багато експертів, а за кожним напрямком закріплять двох-трьох експертів.

«У рамках форуму буде проведено інтерактивний «Ярмарок можливостей для молоді», на якому буде презентована діяльність організацій, працюючих із молоддю. Представники організацій зможуть показати учасникам усі можливості, які має молодь, у Дніпрі та в Україні загалом», - розповів голова комісії з питань зв’язків та інформаційної роботи молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.

Він зауважив, що у результаті минулого молодіжного форуму був створений молодіжний коворкінг центр Дніпро.

До участі в заході запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп. Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням. Захід відбудеться в університеті митної справи та фінансів (вул.  Володимира Вернадського, 2/4, м. Дніпро). Більше інформації на сторінці заходу.

Реєстрація на захід розпочнеться о 9:00, о 10:00 відбудеться урочисте відкриття форуму «Молодь Дніпра-2018». О 10:30 молодь розділиться за напрямками і буде працювати у своїх секціях до кава-брейку, що буде о першій годині. Далі учасники формуватимуть презентації своїм напрацюванням, і після перерви на обід (14:00-14:30) о 14:30 відбудеться презентація напрацювань експертам та представникам міської влади. Закриття форуму планується о 16:30.

Результати напрацювань форуму будуть презентовані та взяті до реалізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...