App Store Google Play

У Підгородному «з нуля» будують модерний та яскравий дитсадок

11.04.2018 16:40
У Підгородному «з нуля» будують модерний та яскравий дитсадок

У місті Підгородне «з нуля» зводять сучасний дитсадок. Він матиме незвичну архітектурну форму, власну котельню на альтернативному паливі та сонячні панелі. Завершити будівництво дошкільного закладу планують вже цього року. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, шнформує Дніпроград.

«Одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед ДніпроОДА – ліквідувати черги у дитячі садочки. Щороку ми створюємо близько півтори тисячі нових місць в дошкільних закладах. 2017-го розпочали «з нуля» будувати чотири дитсадочки. Це абсолютно нові проекти, розроблені молодими дніпровськими архітекторами, - розповів Валентин Резніченко. – Один  із садочків зводимо в Підгородному».

Будівля дитсадка вже готова. Вона складається з шести модулів-блоків, які разом схожі на бджолині стільники. Також майстри встановили вікна, звели котельню на альтернативному паливі.

Наразі проводять електрику, облаштовують сантехніку та вентиляцію, шпаклюють стіни ззовні та всередині. Далі розпочнуть благоустрій території. На даху садочка розмістять сонячні панелі – як додаткове джерело електроенергії.

«Зараз садочка у Підгородному немає, тож батькам доводиться відвозити малечу до обласного центру. Це дуже не зручно. Тому будівництво дитсадка чекали не один рік. Вдячні очільнику області за підтримку», - зазначила міський голова Підгородного Галина Кузьменко.

Новий садочок розрахований на шість груп. У ньому виховуватимуться 115 хлопчиків та дівчат.

«Зараз, щоб дістатись до найближчого дитсадка, потрібно рано будити доньку, йти на маршрутку, яка постійно переповнена. Чекаємо на завершення будівництва із нетерпінням», - розповіла мама 5-річної Юлі, мешканка Підгородного Олена Охріменко. 

«Моя старша донька дуже чекає на відкриття садочка, постійно запитує, який вигляд він буде мати. Всі матусі в передчутті, ця подія на вустах», - розповіла мама двох дівчат Яна Чорна. 

Завершити будівництво садочка планують до кінця 2018-го року.

Зазначимо, що за три роки на Дніпропетровщині створили понад 4,3 тисячі нових місць для дошкільнят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...