App Store Google Play

У Дніпрі презентували дистанційний навчальний курс «Мистецтво жити в громаді»

10.04.2018 13:20
У Дніпрі презентували дистанційний навчальний курс «Мистецтво жити в громаді»

Сьогодні, 10 квітня, у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування презентували навчальний курс «Мистецтво жити в громаді» для керівників об'єднаних територіальних громад. Електронний курс передбачає дистанційну форму навчання протягом чотирьох тижнів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Курс базується на трьох основних елементах. По-перше, це самонавчання. Ми вже підготували для усіх учасників чотирі модулі, де запропоновані презентаційні та навчальні матеріали, форуми, відеолекції та тестування. Другий елемент - експертне супроводження. У нас відкрита потужна експертна кімната по напрямках функціональних завдань об'єднаних громад і децентралізації, де учасників консультуватимуть фахівці  інституту державного управління НАДУ при Президентові України та представники Дніпропетровської обласної ради. І третій елемент - поєднання очно-дистанційної форми. Учасники навчаються віртуально, але мають можливість зустрічатися особисто", - розповіла директор Дніпропетровського центру місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Для слухачів курсу будуть розкриті секрети основ місцевого самоврядування, особливості реформування системи влади в Україні, цінності та принципи життя в громаді. Учасники заходу зможуть розширити інструменти посилення спроможності громади, затвердити концепцію «SMART-громади» та визначити місця кожної заінтересованої сторони в процесах місцевого розвитку.

"Даний курс орієнтований на досить широке коло учасників, які цікавляться питаннями реформування місцевого самоврядування і прагнуть зайняти активну позицію щодо вирішення питань місцевого розвитку. У курсі ми поєднуємо підвищення кваліфікації з просвітою посадовців місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників громадських організацій та активних громадян щодо інновацій та кращих практик місцевого самоврядування. Також  учасники навчання зможуть підтримувати професійне спілкування на спеціально створеній он-лайн платформі для обміну інформацією та спільного вирішення проблемних питань", - розповів директор ДРІДУ НАДУ Сергій Серьогін.

В свою чергу Олена Тертишна наголосила, що навчальний курс «Мистецтво жити в громаді» дозволить максимально залучити мешканців територіальних громад до співпраці з владою та місцевим активом для прийнятя розумних рішень.

"У сучасному світі кадри не просто вирішують все, кадри сьогодні розглядаються як основна платформа тієї реформи, яку мають здійснити об'єднані територіальні громади в місцевому розвитку. Ми переходимо до нового критерію оцінювання результатів децентралізації, і перший критерій - індекс розвикту людського ресурсу в Україні, зокрема і в ОТГ. Дніпропетровщина завжди цьому напрямку надавала досить великого значення. Тому ідея проведення дистанційного курсу має головну мету - не просто активізувати та розбудити активність громадян, а й сфокусувати їх в правильний напрям діяльності та співучасті", - наголосила Олена Тертишна.

Зазначимо, дистанційний тренінг організований за ініціативи Дніпропетровської обласної ради Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України та Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. 

Нагадаємо, у Дніпропетровському центрі місцевого самоврядування представники ОТГ разом із представниками ЗМІ на медіа-ланчі обговорили питання реалізації та впровадження інфраструктурної субвенції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...