App Store Google Play

У 2021 році Москва може зробити Медведчука "президентом України"

10.04.2018 18:00
У 2021 році Москва може зробити Медведчука "президентом України"

Існує сценарій, за яким лідера проросійського руху "Український вибір", екс-голову Адміністрації президента Віктора Медведчука готують у президенти.

Якщо не вдастся зберегти державотворчий курс і якщо популістські сили (при цьому не має значення, хто їх персоніфікуватиме) переможуть на президентських виборах 2019 року, то 2021 року президентом України стане Віктор Медведчук. Не виключено, що таке призначення відбудеться навіть не в результаті виборів.

Можливо, він вже буде прем'єром в "Уряді національної єдності". Можливо президент піде у відставку за станом здоров'я, а він, як голова Верховної Ради (до речі, його дуже легко обрати на цю посаду) почне виконувати обов'язки. Ось вам і вся і історія. Дуже просто.

При цьому Медведчук вже активно готується до власного "президентства". Ви бачили його інтерв'ю ВВС? Яке там кредо заявлено? "Я - український політик", "я - патріот своєї країни", "я роблю все, що можу для своєї країни", "Ну, так. Я можу розмовляти з Порошенком і Путіним. Можу, але не хочу"... Там були пояснення, що він діє "тільки в інтересах України", "в інтересах власної держави". Але справа не в цьому, а в тому що він дає концептуальні інтерв'ю світовим засобам інформації. ВВС це ж велика корпорація, а Медведчук - це ньюзмейкер.

Таким чином, українське суспільство 2019 року може "поховати" свої шанси на краще життя й Україна як держава буде відкинута у своєму розвитку на 50-70 років. І це при тому, що якась частина виїде, а ще якась гинутиме й намагатиметься врятувати ситуацію.

Ось насправді дуже реалістичний механізм, яким чином Росія та агенти її впливу можуть привести Медведчука на посаду №1 у країні. Для цього, для участі у президентських виборах-2019 можуть розкрутити якусь нову, досі маловідому фігуру. Для цього досить, за оцінками політологів, 3-х місяців.

Уся соціологія, усі рейтинги не мають жодного значення, коли починаються такі процеси... Про персоналії я не хочу говорити. Справа тут не в персоналіях тих (того), хто допоможе Медведчуку, а в тій політтехнології, котра ними застосовуватиметься. І Тимошенко - це ще не найгірший варіант.

Не зважаючи на прізвище, для сценарію бажано, аби перемогли популістські сили. Не будемо їх зараз персоніфікувати. Лідери цих популістських сил говоритимуть теж саме, що вони говорять зараз: що потрібно домовлятися (з Путіним, - ред.), що Захід не може нам допомогти, він тільки висуває нам умови, що нам потрібно припиняти війну з Росією і що ця війна не припинялася, тому що українська влада не хотіла її припиняти, тому що вона на ній "збагачувалася", а насправді можна про все домовитися.

Лідери цих популістських сил їдуть до Москви. Чи президент Путін приїздить сюди... Бувають різні варіанти. Усі розмови наших патріотів, що українці "ніколи не вже не помиряться з Росією", бо будуть пам'ятати про своїх загиблих, про все інше - за рік це все можна зробити. Не треба ілюзій. За рік буквально. Як тільки домовляться про те, що буде "мир".

У залежності від того, як буде зформовано український парламент, "мир" може бути різних сценаріїв.

Перший сценарій миру - це те, що створюється там така собі Боснія. Під іноземним керівництвом. В яку Україна ніколи не матиме доступу. 

Другий - Україна погоджується з Мінськими угодами і надає їм (окупованим територіям, - ред.) фактичну автономію, яка там записана. І з поширенням цієї автономії на інші так звані російськомовні регіони.

Після цього буде поставлено питання, що на парламентських виборах 2019 року ці виборці (з ОРДЛО, - ред.) не мали можливості голосувати, а вже питання їхньої інтеграції вирішено. І будуть проведені дочасні парламентські вибори. Скажімо, у 2020-2021 році, після яких вже проросійська політична опція змінить популістську повністю і буде мати більшість. 

І тоді на президентських виборах, які будуть призначені новим парламентом, тому що він змістить цього популіста (якого оберуть навесні 2019 року, - ред.) як людину, яка не здатна достатньою мірою домовитися з Росією. Тоді будуть президентські вибори. 

На них балотуватиметься одна кандидатура. Буде один кандидат, який буде підтриманий більшістю українського суспільства. А всі ініші кандидати - у вишитих сорочках - підставні. І вони кричатимуть, що готові воювати з Росією до останнього українця, і всі будуть над ними сміятися. Тому що реальний народний висуванець, герой, кумир, людина, яка домовилася з Путіним і про полонених, і про інтеграцію, і про все інше - він матиме абсолютну підтримку громадян. Це людина, яку ще 2004 року було обрано в Кремлі в якості президента України. І це - Медведчук.

Чергові вибори глави Української держави пройдуть 31 березня 2019 року, тобто вже менше, ніж за 1 рік. Початок виконання сценарію "компромісний президент" можливий вже від зими.

Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...