App Store Google Play

Закладання пам’ятної капсули: у Дніпрі побудують Академію спортивних єдиноборств

09.04.2018 11:00
Закладання пам’ятної капсули: у Дніпрі побудують Академію спортивних єдиноборств

У Дніпрі з’явиться новий спортивний об’єкт. 5 квітня, напередодні Великодня, на місці будівництва нового спортивного комплексу «Академія спортивних єдиноборств» урочисто заклали символічну пам’ятну капсулу та освятили місце майбутнього храму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської єпархії УПЦ КП.

Як зазначається, для закладання симвули зібралися не тільки ветерани різних видів єдиноборств, а й діючі спортсмени, серед котрих багато молодих і юних атлетів, яким виступати і тренуватись саме у майбутньому комплексі.

Ініціатором створення і будівництва «Академії спортивних єдиноборств» в обласному центрі став меценат єпархії і патріот Дніпра, президент Міжнародного благодійного фонду Олександр Петровський. За його кошти був розроблений проект будівництва та підготовлена проектна документація.

Будівництво буде здійснюватися за кошти міського бюджету. Новий спортивний комплекс «Академія спортивних єдиноборств» буде будуватися на вулиці Краснопільській і стане тренувальною базою для спортсменів таких видів єдиноборств, як вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, самбо та сумо.

«В день освячення пам’ятної капсули, представників спортивної громадськості, меценатів та патріотів Дніпра, заслужених тренерів України, представників культури та освіти вітали духовні особи Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з Єпископом Дніпровським та Криворізьким Симеоном. Керуючий єпархіїєю звершив богослужіння, освятив капсулу, місце будівництва і побажав добрій та світлій справі довгий шлях», - йдеться у дописі.

Серед почесних гостей були: заслужені тренери України Микола Махінько, Микола Ставрінов, Анатолій Пирог. Також президент клубу спортивної боротьби «Ведмідь» Евген Василенко та президент баскетбольного клубу «Дніпро» Валерій Кондратьєв, меценат та волонтер Еміль Арутюнян, президент СК «Дзюдо-80» Лев Луценко.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі планують реконструювати палац спорту «Метеор», на базі якого будуть тренуватися фігуристи міста та області. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...