App Store Google Play

Як відкрити міську владу: у Дніпрі розпочинається новий курс тренінгів

09.04.2018 13:00
Як відкрити міську владу: у Дніпрі розпочинається новий курс тренінгів

13 квітня у Дніпрі розпочинається курс тренінгів на тему «Як відкрити міську владу». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у соціальній мережі Facebook.

Учасники курсу дізнаються принципи роботи міської влади, як розподіляються відповідальність та задачі по місту. Лектори будуть розповідати про те, як знайти свого депутата, про вплив на рішення депутатів та міського голови, як готувати та подавати проекти рішення міської ради, виконкому або проект розпорядження міського голови. Також учасники дізнаються які можливості є в місті для співпраці місцевої влади та громадських організацій.

Курс буде тривати з 13 квітня по 1 червня і включає в себе сім тренінгів за такими темами:

  • Можливості міста Дніпра – 13 квітня
  • Структура міської влади – 20 квітня
  • Проектний менеджмент для громадських організацій – 27 квітня
  • Регламент міської ради – 11 травня
  • Робота депутатського корпусу – 18 травня
  • Засоби безпосереднього впливу на місцеве самоврядування – 25 травня
  • Підсумкове заняття, підбиття підсумків, вручення сертифікатів – 1 червня

Тренери та тренерки, які будуть вести курс:

Ольга Корнієва – кандидатка наук з державного управління, доцентка кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління ДНУ ім. О. Гончара, голова ГО «Платформа місцевої ініціативи», політикиня.

Анна Буйбарова – головна наукова консультантка в рамках міжнародного проекту «Платформа сталого розвитку» в Україні, експертка ГО «Інститут реформ та інновацій».

Сергій Горностаєв– співзасновик ініціативи «Місто Змін», експерт з виборчих та політичних питань ГО «Інститут реформ та інновацій», має практичний досвід проведення виборчих кампаній.

Роман Сердюк – заступник голови правління ГО «Інститут реформ та інновацій», юрист, помічник-консультант народного депутата України.

Окрім постійних тренер(ок)ів також будуть запрошені гості, які розповідатимуть про практичні аспекти та тонкощі, а також відповідатимуть на  запитання.

Курс організований ГО «Інститут реформ та інновацій» спільно з ГО «Місто змін» та ГО «Платформа місцевої ініціативи».

Для проходження курсу буде відібрано 20 учасників серед тих, хто попередньо зареєструвався. Анкета реєстрації. Реєстрація триватиме до 23:59 10 квітня 2018 року.

По закінченню курсу учасники отримають сертифікати про його проходження. Умови отримання сертифікату – відвідування не менше шести занять з курсу, відвідування першого і останнього заняття курсу, успішна презентація фінального домашнього завдання.

Курс проводиться безкоштовно. Організатори не компенсують проїзд та проживання учасників курсу. Місце проведення – «Медіа-простір» (просп. О. Поля, 2В, м. Дніпро).

За довідками звертатись на електронну адресу [email protected] або за телефоном +380661143558 – Роман Сердюк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...