App Store Google Play

Ми повинні позбавлятися комуністичного минулого, - Оксана Корчинська підтримала перейменування області

09.04.2018 16:00
Ми повинні позбавлятися комуністичного минулого, - Оксана Корчинська підтримала перейменування області

Народний депутат VIII скликання Верховної ради Оксана Корчинська підтримала ініціативу по перейменуванню Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінкугромадської підтримки СічеславськаТАК у соціальній мережі Facebook.

На Дніпропетровщині активно триває обговорення процесу декомунізації, зокрема, перейменування області на Січеславську. У рамках цього руху дніпровські активісти зареєстрували на сайті Президента відповідну петицію за яку можуть проголосувати усі бажаючі.

«Перейменування Дніпропетровської області на Січеславську є дуже важливим рішенням. Це природній та історичний факт нашого регіону», - зазначила Оксана Корчинська.

Вона підкреслила, що українці повинні позбавлятися комуністичного та жахливого минулого, у якому потерпала країна довгі роки:

«Без цих дій ми не зможемо змінити на краще майбутнє та долю нашої держави та її громадян».

Оксана Корчинська закликала усіх мешканців Дніпра та області підтримати ініціативу перейменування області на Січеславську, оскільки це є важливим кроком у світле майбутнє.

Усіх небайдужих громадян, які бажають жити області з гордою назвою Січеславщина закликаємо підтримати петицію стосовно перейменування області.

Як раніше зазначалося, нещодавно лідер відомого українського гурту «Тінь Сонця» та директор Інституту історії Дніпра Олег Репан також висловили свою активну позицію стосовно перейменування Дніпропетровщнини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...