App Store Google Play

Ми повинні позбавлятися комуністичного минулого, - Оксана Корчинська підтримала перейменування області

09.04.2018 16:00
Ми повинні позбавлятися комуністичного минулого, - Оксана Корчинська підтримала перейменування області

Народний депутат VIII скликання Верховної ради Оксана Корчинська підтримала ініціативу по перейменуванню Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінкугромадської підтримки СічеславськаТАК у соціальній мережі Facebook.

На Дніпропетровщині активно триває обговорення процесу декомунізації, зокрема, перейменування області на Січеславську. У рамках цього руху дніпровські активісти зареєстрували на сайті Президента відповідну петицію за яку можуть проголосувати усі бажаючі.

«Перейменування Дніпропетровської області на Січеславську є дуже важливим рішенням. Це природній та історичний факт нашого регіону», - зазначила Оксана Корчинська.

Вона підкреслила, що українці повинні позбавлятися комуністичного та жахливого минулого, у якому потерпала країна довгі роки:

«Без цих дій ми не зможемо змінити на краще майбутнє та долю нашої держави та її громадян».

Оксана Корчинська закликала усіх мешканців Дніпра та області підтримати ініціативу перейменування області на Січеславську, оскільки це є важливим кроком у світле майбутнє.

Усіх небайдужих громадян, які бажають жити області з гордою назвою Січеславщина закликаємо підтримати петицію стосовно перейменування області.

Як раніше зазначалося, нещодавно лідер відомого українського гурту «Тінь Сонця» та директор Інституту історії Дніпра Олег Репан також висловили свою активну позицію стосовно перейменування Дніпропетровщнини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...