App Store Google Play

У Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста

08.04.2018 09:00
У Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста

Вчора, 7 квітня, у Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста. Про особливості маршруту та краєзнавчі культурні екскурсії,  які проводить історик Віктор Єкшов дізнавався кореспондент Дніпрограда.

Зі слів автора екскурсії Віктора Єкшова, екскурсії проводяться щотижня, починаючи з квітня - по суботах та неділях. Темою квітня є космонавтика.

Цього разу відвідувачі змоги дізнатися, що являв собою теперішній центр Дніпра сто та двісті років тому. Наприклад, що як виглядав будинок просвітянина Кузьми Котова, який він сам собі спроектував, або ж «пам'ятник Запорізькій Січі». Йшлося про новий старий будинок Шишмана, а також подавалася історія центральних вулиць.

«Зазвичай кількість мандрівників у наших краєзнавчих подорожах коливається в межах 15-30 відвідувачів, що цілком приємно впливає на комфортність наших мандрів. Також ми традиційно п'ємо трав'яний чай наприкінці кожної екскурсії», - пояснив екскурсовод.

Прикметно, що реєструватися відвідувачам не потрібно, достатньо слідкувати за анонсами заходів у Facebook. Також немає визначеної ціни екскурсій, вартість краєзнавчо-добровільної подорожі - добровільний внесок на підтримку культурно-просвітницького проекту USPACE.

«Окрім цього, раз на місяць плануються тематичні просвітницькі лекції. Від піших космічних екскурсій до відвідувань футуристичних будівель, як-от Аерокосмічний центр та Палац дітей та юнацтва, що планувався як оригінальна космічна станція. Також в понеділок планую першу велоекскурсію Січеславською Набережною», - зазначив Віктор Єкшов.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі з’явився екскурсійний клуб з однойменною назвою. Його засновник — Віктор Єкшов, історик та просвітянин, називає свою справу не так туристичною, як культурницькою діяльністю. Він об’єднує навколо себе дніпрян, котрі не тільки цікавляться історією міста, а й прагнуть побачити, пізнати її з української точки зору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...