App Store Google Play

У Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста

08.04.2018 09:00
У Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста

Вчора, 7 квітня, у Дніпрі відбулася екскурсійна подорож Центральним кварталом міста. Про особливості маршруту та краєзнавчі культурні екскурсії,  які проводить історик Віктор Єкшов дізнавався кореспондент Дніпрограда.

Зі слів автора екскурсії Віктора Єкшова, екскурсії проводяться щотижня, починаючи з квітня - по суботах та неділях. Темою квітня є космонавтика.

Цього разу відвідувачі змоги дізнатися, що являв собою теперішній центр Дніпра сто та двісті років тому. Наприклад, що як виглядав будинок просвітянина Кузьми Котова, який він сам собі спроектував, або ж «пам'ятник Запорізькій Січі». Йшлося про новий старий будинок Шишмана, а також подавалася історія центральних вулиць.

«Зазвичай кількість мандрівників у наших краєзнавчих подорожах коливається в межах 15-30 відвідувачів, що цілком приємно впливає на комфортність наших мандрів. Також ми традиційно п'ємо трав'яний чай наприкінці кожної екскурсії», - пояснив екскурсовод.

Прикметно, що реєструватися відвідувачам не потрібно, достатньо слідкувати за анонсами заходів у Facebook. Також немає визначеної ціни екскурсій, вартість краєзнавчо-добровільної подорожі - добровільний внесок на підтримку культурно-просвітницького проекту USPACE.

«Окрім цього, раз на місяць плануються тематичні просвітницькі лекції. Від піших космічних екскурсій до відвідувань футуристичних будівель, як-от Аерокосмічний центр та Палац дітей та юнацтва, що планувався як оригінальна космічна станція. Також в понеділок планую першу велоекскурсію Січеславською Набережною», - зазначив Віктор Єкшов.

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі з’явився екскурсійний клуб з однойменною назвою. Його засновник — Віктор Єкшов, історик та просвітянин, називає свою справу не так туристичною, як культурницькою діяльністю. Він об’єднує навколо себе дніпрян, котрі не тільки цікавляться історією міста, а й прагнуть побачити, пізнати її з української точки зору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...