App Store Google Play

Дніпром розійшовся благодатний вогонь з Єрусалиму

08.04.2018 13:00
Дніпром розійшовся благодатний вогонь з Єрусалиму

Вчора, 7 квітня, у Дніпровській Єпархії Української православної церкви Київсього патріархату відбулася урочиста зустріч Благодатного Вогню, який був доставлений спеціальною делегацією з Єрусалима. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Зустріти Благодатний Вогонь у храмі на честь ікони Божої Матері "Несподівана радість" зібралися декілька десятків вірян, які очікували чудесний вогонь декілька годин. 

Як зазначив Владика Симеон, Благодатний Вогонь це пряме свідчення про те, що Бог не забуває про людей і кожного року напередодні Великодня сповіщає їх про своє існування. Окрім цього, він додав, що вогонь буде доступний для всіх гостей храму протягом наступних 40 днів.

"Цей вогонь - це диво, яке має відчути кожна віруюча людина і отримати боже благословення. Вогонь має зігріти ваші серця і провести через усі труднощі буття", - зазначив Владика Симеон.

Варто зазначити, що Дніпро став першим містом в Україні, в якому християни мали змогу побачити Благодатний Вогонь. Згодом він розійдетьяс по всім церквам країни.

Участь в урочистій зустрічі взяли не тільки прості віряни, а також і представники місцевої влади, зокрема голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Нагадаємо, що раніше учні Недільної школи Храму ікони "Несподівана радість" УПЦ КП збирали кошти на лікування маленької дівчинки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...