App Store Google Play

Заступник Міністра молоді та спорту провів неформальну зустріч з молоддю Дніпра

07.04.2018 09:00
Заступник Міністра молоді та спорту провів неформальну зустріч з молоддю Дніпра

Вчора, 6 квітня, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема провів зустріч з учнівською та студентською молоддю, представниками молодіжних громадських організацій Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу міністерства.

Зазначається, що під час неформального спілкування Олександр Ярема розповів про молодіжну політику в країні, її реалізацію в окремих регіонах.

Зокрема, заступник Міністра зазначив, що багато ініціатив, пов'язаних із молодіжною роботою, програмою “Молодіжний працівник”, виникли саме у дніпрян.

На зустрічі йшлося і про “Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017”, який започаткували та провели Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН. На конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського сектору. Відібрано 10 переможців, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні”.

За словами Олександра Яреми, найбільше практик надійшло з Дніпропетровської області – 11. І серед переможців - благодійна організація “Благодійний фонд “Даруємо радість” (м. Дніпро), яка, зокрема, залучає випускників інтернатних закладів та молоді з “важким дитинством” до волонтерської діяльності.

Посадовець анонсував проведення двох значних молодіжних форумів, які відбудуться цього року у Дніпрі. “До вашого міста приїдуть креативні, інноваційні дівчата та юнаки, які на власні очі побачать, що відбувається у місті, матимуть гарну нагоду поспілкуватися з однолітками та надихнутися на нові звершення”, - зазначив Олександр Ярема.

Молоді активні дніпряни цікавили загалом роботою Міністерства, можливостями для самореалізації та участі у процесах прийняття рішень, взаємодією із владою тощо.

Нагадаємо, раніше молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...