App Store Google Play

Заступник Міністра молоді та спорту провів неформальну зустріч з молоддю Дніпра

07.04.2018 09:00
Заступник Міністра молоді та спорту провів неформальну зустріч з молоддю Дніпра

Вчора, 6 квітня, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема провів зустріч з учнівською та студентською молоддю, представниками молодіжних громадських організацій Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу міністерства.

Зазначається, що під час неформального спілкування Олександр Ярема розповів про молодіжну політику в країні, її реалізацію в окремих регіонах.

Зокрема, заступник Міністра зазначив, що багато ініціатив, пов'язаних із молодіжною роботою, програмою “Молодіжний працівник”, виникли саме у дніпрян.

На зустрічі йшлося і про “Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017”, який започаткували та провели Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН. На конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського сектору. Відібрано 10 переможців, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання “Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні”.

За словами Олександра Яреми, найбільше практик надійшло з Дніпропетровської області – 11. І серед переможців - благодійна організація “Благодійний фонд “Даруємо радість” (м. Дніпро), яка, зокрема, залучає випускників інтернатних закладів та молоді з “важким дитинством” до волонтерської діяльності.

Посадовець анонсував проведення двох значних молодіжних форумів, які відбудуться цього року у Дніпрі. “До вашого міста приїдуть креативні, інноваційні дівчата та юнаки, які на власні очі побачать, що відбувається у місті, матимуть гарну нагоду поспілкуватися з однолітками та надихнутися на нові звершення”, - зазначив Олександр Ярема.

Молоді активні дніпряни цікавили загалом роботою Міністерства, можливостями для самореалізації та участі у процесах прийняття рішень, взаємодією із владою тощо.

Нагадаємо, раніше молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...