App Store Google Play

В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

07.04.2018 21:00
В останній день реєстрації на голову Піщанської сільради заяви подали 33 кандидата

4 квітня на Дніпропетровщині в останній день реєстрації кандидатів в депутати Піщанської сільради та на сільського голову надійшло додатково 33 заяви. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку села «Пiщанка» у Facebook.

Як зазначається, очікуваною була кількість кандидатів в депутати по 8-12 кандидатів на місто, на сільського голову теж очікувалось 8-14 кандидатів, що підтверджено результатами проведення незалежного опитування.

Однак, за повідомленням, в останній день подання заяв від кандидатів протягом декількох  годин членам комісії надійшло додатково 33 заяви від кандидатів на сільського голову. При цьому, як відомо, за тиждень було подано всього 7 таких заяв.

В дописі сільських активістів йдеться, що в останню мить документи подавали студенти, безробітні, працівники хлібзаводів.

«Виявляється, все це – звичайна виборча технологія. Достатньо подивитись на список «нічних друзів» - студенти, безробітні, працівники хлібзаводів. Здогадайтесь, хто в Новомосковському районі полюбляє використовувати за гроші студентів, безробітних, працівників хлібзаводів? Прошу поцікавитись кінцевим вигодонабувачем хлібзаводів №11 та №10, працівники яких вирішили позмагатись на крісло мера села», - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Дніпропетровській області вибори мають відбудутися у чотирьох об'єднаних територіальних громадах -  Перещепинськькій міській ОТГ, Піщанськй сільській ОТГ, Личківськіій сільській ОТГ, Чумаківській сільській ОТГ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...