App Store Google Play

Весняне пробудження: у Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту доріг

06.04.2018 13:20
Весняне пробудження: у Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту доріг

У Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту комунальних доріг. Про перебіг робіт розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровськоі міської ради Олексій Самілик під час виїзної прес-конференції, інформує Дніпроград.

Як зазначив чиновник, початок весняного ремонту розпочали з однієї з більш навантаженої та проблемної транспортної магістралі - проспекту Гагаріна.

"Рух цією дорогою дуже активний. Тут постійний напружений потік як приватного, так і громадського транспорту. Найбільш проблемні ділянки на проспекті - від вулиці Козакова до Лазаряна та від Телевізійної до Чернишевського. Останній раз цю вулицю серйозно ремонтували аж у 2005 році", - розповів Самілик.

Чиновник також повідомив, що після ремонту проспекту Гагаріна ремонт розпочнеться на проспекті Дмитра Яворницького та інших головних транспортних артеріях Дніпра.

"Пріоритетна задача полягає у ремонті основних доріг з найбільшим потоком транспорту. Після цього перейдемо до внутрішньоквартальних мереж", - додав Олексій Самілик.

 

 

Нагадаємо, у Дніпрі на проїжджій частині дороги на розі вулиць Гоголя і Паторжинського утворилася велика яма, після чого її ліквідували комунальники. Також 7 березня, на одній із доріг Дніпра з’явилася чергова глибока яма. Цього разу "чорна діра" виникла на проїжджій частині провулка Джинчарадзе, що у Шевченківському районі.

Окрім цього, раніше на вулиці Старокозацькій, в районі будинку №56 на проїжджій частині дороги, біля дощового каналізаційного зливу було провалля діаметром близько півметра. Цього рокур Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради замовив за результатами тендеру КП «УРЕА» утримання автошляхів, мостів і шляхопроводів міста на 177,56 мільйонів гривень протягом 2018 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...