App Store Google Play

Весняне пробудження: у Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту доріг

06.04.2018 13:20
Весняне пробудження: у Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту доріг

У Дніпрі розпочалася активна фаза ремонту комунальних доріг. Про перебіг робіт розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровськоі міської ради Олексій Самілик під час виїзної прес-конференції, інформує Дніпроград.

Як зазначив чиновник, початок весняного ремонту розпочали з однієї з більш навантаженої та проблемної транспортної магістралі - проспекту Гагаріна.

"Рух цією дорогою дуже активний. Тут постійний напружений потік як приватного, так і громадського транспорту. Найбільш проблемні ділянки на проспекті - від вулиці Козакова до Лазаряна та від Телевізійної до Чернишевського. Останній раз цю вулицю серйозно ремонтували аж у 2005 році", - розповів Самілик.

Чиновник також повідомив, що після ремонту проспекту Гагаріна ремонт розпочнеться на проспекті Дмитра Яворницького та інших головних транспортних артеріях Дніпра.

"Пріоритетна задача полягає у ремонті основних доріг з найбільшим потоком транспорту. Після цього перейдемо до внутрішньоквартальних мереж", - додав Олексій Самілик.

 

 

Нагадаємо, у Дніпрі на проїжджій частині дороги на розі вулиць Гоголя і Паторжинського утворилася велика яма, після чого її ліквідували комунальники. Також 7 березня, на одній із доріг Дніпра з’явилася чергова глибока яма. Цього разу "чорна діра" виникла на проїжджій частині провулка Джинчарадзе, що у Шевченківському районі.

Окрім цього, раніше на вулиці Старокозацькій, в районі будинку №56 на проїжджій частині дороги, біля дощового каналізаційного зливу було провалля діаметром близько півметра. Цього рокур Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради замовив за результатами тендеру КП «УРЕА» утримання автошляхів, мостів і шляхопроводів міста на 177,56 мільйонів гривень протягом 2018 року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...