App Store Google Play

У Жовтих Водах під час громадської дискусії обговорили майбутнє перейменування області на Січеславську

06.04.2018 09:20
У Жовтих Водах під час громадської дискусії обговорили майбутнє перейменування області на Січеславську

Вчора, 5 квітня, коаліція громадських організацій Громадська підтримка «СічеславськаТАК» завітала до міста козацької слави Жовті Води. Під час зустрічі обговорили перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадської підтримки у Facebook.

Під час громадської дискусії обговорили доцільність назви Січеславщина, її історичну обумовленість, економічний та туристичний потенціал і вплив назви на українське майбутнє.

До того ж, громадський діяч Кирилл Дороленко спростував найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу декомунізації та відповів на усі поставлені запитання.

«Приємно, що містяни виявили неабияку зацікавленість до зустрічі. Дякуємо за плідне та жваве обговорення», - йдеться у дописі на публічній сторінці «СічеславськаТАК».

Раніше повідомлялося, що у Підгородному та Новомосковську пройшли публічні обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Нагадаємо, що коаліція громадських організацій звернулися до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова та голови ДніпроОДА Валентина Резніченка з проханням підтримати ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...