App Store Google Play

У ДніпроОДА власний роман презентував АТОвець Володимир Глухів

06.04.2018 14:40
У ДніпроОДА власний роман презентував АТОвець Володимир Глухів

У ДніпроОДА АТОвець Володимир Глухів презентував власний роман «РнР. Реєстр непотрібних Речей». У ньому автор розповів про пережите під час Революції Гідності та на Сході України. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Часто презентуємо у ДніпроОДА книги, особливо – про Революцію Гідності та АТО. Це важливо, адже мешканці області мають можливість дізнаватися про ці події не тільки з екранів телевізорів та газет, а й з перший вуст, - розповів Валентин Резніченко. – Цього разу на творчому вечорі свій роман представив АТОвець Володимир Глухів». 

Роман «РнР. Реєстр непотрібних Речей» охоплює події від 2012 до 2017 років. Це автобіографічна книга, у ній - особисті переживання та життєвий досвід автора. 

«Мій роман – це не художня вигадка. Там і про Революцію Гідності, і про службу в зоні АТО. Про те, як змінюється людина паралельно зі зміною часів, - розповів автор роману «РнР. Реєстр непотрібних Речей» Володимир Глухів. 

За словами Володимира Глухіва, написав книгу, бо це була його внутрішня потреба. Розповів те, що вже не міг втримати всередині.

«Мені дуже цікаво читати спогади ветеранів. До того ж я волонтер, і часто працюю із військовими. Дуже радію, коли вони знаходять себе у мирному житті, наприклад, у творчості», - поділилася гостя  Анна Бікетова.

«Я вже не вперше на творчих вечорах в ДніпроОДА. Мені дуже подобається, що облдержадміністрація не боїться підпускати до себе людей. І слухати, що ці люди говорять», - зазначила гостя Олена Зінова. 

 

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...