App Store Google Play

Ще одна транспортна петиція: у Дніпрі вимагають запустити новий тролейбусний маршрут

06.04.2018 16:00
Ще одна транспортна петиція: у Дніпрі вимагають запустити новий тролейбусний маршрут

Мешканці Дніпра звернулися до міської влади з проханням організувати тролейбусний маршруту №14-А  від вул. Глінки до ж/м Ігрень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

За словами автора петиції, наразі житловий масив Ігрень та центр міста Дніпро не з'єднує жоден маршрут міського електротранспорту, у тисячі жителів немає жодної альтернативи. Можна лише розраховувати на автобуси середньої місткості, які до неможливості переповнені у час-пік. 

"У зв'язку з не відповідною роботою перевізників, обслуговуючих житловий масив Ігрень та Одинківка, та не відповідного співвідношення ціни та якості пасажирських перевезень, прошу організувати маршрут тролейбуса №14-А (вулиця Глінки – житловий масив Ігрень). Протяжність маршруту в один бік складає 16,5 – 17 км", - йдеться у петиції.

Тож автор пропонує організувати кінцевий зупиночний комплекс в районі АЗС «Авіас» (місто Дніпро, вулиця Андрія Сахарова, 80) та розглянути можливість встановлення ціни на разовий загальний квиток у розмірі близько 5,00 - 6,00 грн, студентський та учнівський квиток – 3,00 грн, але із збереженням всіх інших пільгових категорій. 

"Це суттєво розвантажить автобусний транспорт та надасть альтернативну і більш комфортну можливість мешканцям цих віддалених районів добиратися до центра міста та в зворотному напрямку. Встановлення адекватної ціни проїзду дасть можливість зменшити навантаження на міський бюджет. На даний час, це єдиний шлях для досягнення мрії усіх мешканців жилого масиву Ігрень на гідне пересування у комфортабельних сучасних тролейбусах з контролем клімату у салоні", - зазначають у петиції.

Станом на сьогодні, 6 квітня, петицію підписали 183 людини з 900 необхідних. Збір підписів буде тривати ще 23 дні до кінця квітня.

Нагадаємо, у Дніпрі розглянули петицію щодо незаконного підвищення проїзду у маршрутках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...