App Store Google Play

Близько тисячі пасок з Дніпропетровщини передадуть бійцям на передову

06.04.2018 17:00
Близько тисячі пасок з Дніпропетровщини передадуть бійцям на передову

Близько тисячі пасок з Дніпропетровщини отримають бійці на фронті. Смаколики приносили волонтери, школярі та просто всі бажаючі в приміщення ДніпроОДА. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

Координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка пояснила, що таку акцію Дніпропетровська ОДА проводить другий рік поспіль.

«У 2017-му зібрали близько тисячі пасок. Цьогоріч мінімум чотири машини з пасками рушать до АТО. Домашню випічку отримають бійці 25, 30, 54 та 93 бригад. Також гостинці передамо бійцям, які нині проходять лікування в Дніпрі», - розповіла Наталія Шуліка.

Небайдужі жителі Дніпра та області приносили до ОДА паски, писанки, святкові віночки. Волонтерка Ганна Коваль зазначила, що власноруч спекла 60 пасок.

За повідомленням, відвозити паски бійцям буде волонтер, учасник АТО Андрій Ніколайчук. Він впевнений, що така увага хлопцям дуже потрібна.

Нагадаємо, що вірян УПЦ КП запрошують долучитися до святкування Христового Воскресіння та відвідати богослужіння у храмах Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...