App Store Google Play

Січеславська – найкраще увіковічення історії січей, - Дмитро Корчинський

05.04.2018 16:00
Січеславська – найкраще увіковічення історії січей, - Дмитро Корчинський

Відомий журналіст, поет, лідер організації «Братство» та громадський діяч Дмитро Корчинський підтримав ініціативу дніпровських активістів стосовно перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадської підтримки СічеславськаТАК у соціальній мережі Facebook.

На Дніпропетровщині активно триває обговорення процесу декомунізації, зокрема, перейменування області на Січеславську. У рамках цього руху дніпровські активісти зареєстрували на сайті Президента відповідну петицію за яку можуть проголосувати усі бажаючі.

«Ми повинні взяти до уваги, що така важлива і найбільш славна сторінка нашої історії як Січ, досі не має топографічне зображення на сучасних картах України, перейменування Дніпропетровської області на Січеславську – це найкращий варіант увіковічення теми січей», - підкреслив Дмитро Корчинський.

Також літератор зауважив, що наша область не може називатися, наприклад, Дніпровською, виходячи з назви обласного центру міста Дніпро. Оскільки усі області, через які протікає річка Дніпро, так чи інакше є Дніпровськими.

«Якщо вже аналізувати зі сторони милозвучності, то само собою Січеславська – це красиво, гордо і це найкраще, що може бути стосовно перейменування Дніпропетровської області у рамках декомунізації», - розповів Дмитро Корчинський, - «Я впевнений, що усі навкруги будуть заздрити такій величній назві як Січеславська».

Усіх небайдужих громадян, які бажають жити області з гордою назвою Січеславщина закликаємо підтримати петицію стосовно перейменування області.

Як раніше зазначалося, нещодавно лідер відомого українського гурту «Тінь Сонця» та директор Інституту історії Дніпра Олег Репан також висловили свою активну позицію стосовно перейменування Дніпропетровщнини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...