App Store Google Play

У Дніпрі з'явилася модернізована станція моніторингу повітря

04.04.2018 17:00
У Дніпрі з'явилася модернізована станція моніторингу повітря

У Дніпрі з'явився перша в країні система моніторингу повітря. Про це сьогодні, 4 квітня, розповіла начальник відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР Тетяна Левачова, передає Дніпроград.

Чиновниця розповіла, що перша станція моніторингу атмосферного повітря у Дніпрі з'явилася ще в кінці 2012 року на проспекті Сергія Нігояна. Проте протягом років технологія роботи станції застаріла та не була модернізована. 

"Протягом багатьох років міська рада не мала інформації про забруднення міста. Звіт про стан атмосферного повітря у місті робила відповідна обласна екологічна інспекція на основі тих даних, які надають самі підприємства. Проте доступу до звітів міськрада не має. Наразі ми лобіюємо поправку до законодавства через Верховну Раду", - розповіла Тетяна Левачова. 

Тепер цю станцію модернізували. Проект містить пересувні станції непереривного моніторингу, на основі яких будуть встановлені пости стаціонарних станцій. Вони будуть відстежувати напрями та джерела, звідкіля поступають викиди. Станції будуть отримувати та обробляти дані, які до них поступають, та переправляти їх на сервер організації, яка буде вести аналіз та збір інформації. 

"Станція була повністю перебудована. Там встановили датчики, які кожні дві хвилини моніторять повітря на предмет основних частинок забруднення. Після чого комп'ютери обробляють дані і відправляють на сервер в міській раді. Завдяки цій системі, департамент екополітики міськради може оперативно визначити тенденції забруднення і зрозуміти як підприємство перевищує норми", - розповіла Левачова.

На реконструкцію старої станції з бюджету міської ради витратили два мільйони гривень. Окрім того, для якісного моніторингу біля підприємств і транспортних магістралей потрібно встановити ще двадцять таких станцій. 

Нагадаємо, запустити відремонтовану моніторингову станцію на проспекті Нігояна обіцяли в кінці минулого року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...