App Store Google Play

У Дніпрі представників ОСББ та ЖБК навчатимуть використовувати електронні можливості

04.04.2018 15:40
У Дніпрі представників ОСББ та ЖБК навчатимуть використовувати електронні можливості

У Дніпрі міська влада та «Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області» спільного розробили проект підтримки ОСББ та ЖБК. Відтепер голів, бухгалтерів та інших представників об'єднань навчатимуть використовувати електронні технології. Про це повідомляє кореспонднт Дніпрограда зі слів організаторів проекту.  

«Зараз існує проблема взаємодії міського самоврядування – ОСББ та ЖБК  та органів влади. Справа в тому, що багато голів, бухгалтерів та адміністраторів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків – люди похилого віку. Їх важко працювати з електронними ресурсами та можливостями. Тому потрібно підвищувати їх мобільність за допомогою додаткових навчань. Завдяки проекту вони зможуть використовувати відкриті дані та електронний підпис»  – зазначив спеціаліст відділу по роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян управління внутрішньої політики Владислав Макарець.

Директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Артем Нідєлько розповів, що проект підтримки ОСББ та ЖБК розробила Громадська Спілка «Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області». Мета проекту – підвищити рівень взаємодії міської влади з ОСББ та ЖБК .

«Громадська Спілка «Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області» існує три роки, протягом яких займається підвищенням активності громадян. Ми розробили проект з організації тренінгів для голів, бухгалтерів та інших представників ОСББ ЖБК. Ці люди, зазвичай, поважного віку, тому не знають, як працювати з комп'ютерами. Саме на них розрахована навчальна програма на базі комп’ютерних центрів», - пояснила голова Громадської Спілки «Агенція місцевої демократії Дніпропетровської області» Анжеліка Пилипенко.

Як зазначається, формат навчань передбачає проведення групових тренінгів. Одна група складатиметься з 25 осіб. Загалом ініціатори проекту планують навчити 300 осіб. Тренінги проводитимуть фахівці електронних систем. Учасники зможуть ефективно працювати з програми, а також подаватися на гранти.

Бюджет проекту складає 300 тисяч гривень, з яких місто надає 230 тисяч гривень, Громадська Спілка - понад 90 тисяч.

Програма стартує тоді, коли набереться необхідна кількість учасників. Організатори запрошують одного представника від кожного ОСББ та ЖБК. Звертатися для додаткової інформації та реєстрації можна за адресою: вулиця Олександра Поля, 2, офіс №132.

Нагадаємо, цьогоріч громадяни зможуть отримати субсидію на послуги компаній, що здійснюють управління будинками. Також надається допомога на сплату за користування ліфтом, якщо ця послуга включена до внесків ОСББ, ЖБК, керівних компаній.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...