App Store Google Play

Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

04.04.2018 14:20
Таромчани збирають підписи проти передачі кладовищ на баланс КП міськради

Мешканці Дніпровського мікрорайону Таромське збирають підписи проти рішення про передачу дев’яти кладовищ на баланс КП «Ритуальні послуги» міськради. Місцеві жителі стверджують, що міська влада не мала розпоряджатися цвинтарями без їх відома. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів членів ініціативної групи Таромського.

«У жовтні 2017 року начальник заводського майна Таромського таємно передав документи в Дніпровську міську раду стосовно наших 9 кладовищ. Мешканцям повідомили про це лише після того, як кладовища офіційно перейшли на баланс КП міськради «Ритуальні послуги», - розповів представник квартального комітету № 7 Сергій Бельговськой.

Зі слів члена ініціативної групи органів самоорганізації населення Таромського Олени Таранової, рішення про передачу кладовищ мали приймати на загальних зборах жителів, де кожен міг обговорити питання та проголосувати «за» чи «проти».

Крім того, за повідомленням Сергія Бельговського, наразі місцеві мешканці незадоволені не лише тому, що передачу провели без їх відома. Одна з головних причин – високі ціни на здійснення ритуалів поховання.

«Квартальні комітети мають право створювати тимчасові бригади, якими керує один постійний бригадир, для захоронення померлих на кладовищах. Таким чином поховання завжди здійснювалися безкоштовно або взамін на виконання певних послуг, тобто за домовленістю», - зазначив представник квартального комітету № 7.

Як зазначається, вартість захоронення в КП «Ритуальні послуги» на одному кладовищі складає майже 2 тисячі гривень.

Наразі з 15 тисяч населення Таромського близько 9 тисяч можуть поставити свій підпис проти цього рішення. Мешканцям потрібно зібрати більше 4,5 тисяч. На сьогодні петицію підписали близько двох тисяч жителів.

Зазначимо, що 21 березня у Таромському відбулася інформаційна година з мешканцями мікрорайону.

На зустріч із мешканцями Таромського завітав директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Тюменцев. Він розповів, що передача кладовищ була зроблена для впорядкування поховань. За його словами, комунальне підприємство призначить відповідальних працівників, які зроблять огорожу. Наразі готується проект підведення води на кладовища та встановлення капличок для похоронної відправи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...