App Store Google Play

Представники міськради розуміють проблеми "Дніпрокомунтранса", але погрожують змінити монополіста

04.04.2018 22:00
Представники міськради розуміють проблеми "Дніпрокомунтранса", але погрожують змінити монополіста

На сьогодні комунальні служби Дніпра продовжують ліквідовувати стихійні звалища, які накопичилися після 19 березня. ТОВ "Дніпрокомунтранс" поки що має вивозити сміття, яке повторно збирається. Якщо ж мешканці продовжать скаржиться, то кампанію змінять, провівши тендер. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Павла Головахи.

"Ми не встигли за тими неминучими процесами, які відбуваються в природі та суспільному середовищі. Тариф на вивезення сміття виправданий в технологічному плані, але не відповідає комерційній вигоді ТОВ "Дніпрокомунтранс". Частково ми заплющували очі на недостатню якість послуг "Дніпрокомунтранс" в приватних подвір'ях, зокрема в Чечелівському районі", - розповів директор департаменту екологічної політики.

Зі слів Павла Головахи, ТОВ "Дніпрокомунтранс" отримало попередження від департаменту про розірвання угоди. Термін для виправлення компанії складає 15 днів.

"Накопичення сміття в приватному секторі відбувається відразу після вивезення вмісту контейнера. Коли не вивозили сміття, мешканці залишали відходи біля сміттєвих баків. Наразі комунальним службам знову заважають громадяни, точніше їхні машини в дворах. Через це компанії не можуть вивозити сміття вранці та ввечері. Тож швидше сміттєвози працювати не будуть. Крім того, снігові завали на декілька тижнів унеможливили роботи", - зазначив Павло Головаха.

Нагадаємо, раніше мер Борис Філатов запевнив, що Дніпро впорається з проблемою вивезення сміття, яка виникла через монополію приватного підрядника. Відмовляючись прибирати непотріб, підрядник намагається добитися від міської влади підвищення тарифу на вивезення відходів.

Зазначимо також, що проблеми з вивезенням сміття почалися в Дніпрі після того, як Борис Філатов пообіцяв створити відповідного профілю комунальне підприємство і «посунути» з ринку «Дніпрокомунтранс». Ратуючи за боротьбу з монополіями, мер своїми руками почав її створювати.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...