App Store Google Play

Представники міськради розуміють проблеми "Дніпрокомунтранса", але погрожують змінити монополіста

04.04.2018 22:00
Представники міськради розуміють проблеми "Дніпрокомунтранса", але погрожують змінити монополіста

На сьогодні комунальні служби Дніпра продовжують ліквідовувати стихійні звалища, які накопичилися після 19 березня. ТОВ "Дніпрокомунтранс" поки що має вивозити сміття, яке повторно збирається. Якщо ж мешканці продовжать скаржиться, то кампанію змінять, провівши тендер. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Павла Головахи.

"Ми не встигли за тими неминучими процесами, які відбуваються в природі та суспільному середовищі. Тариф на вивезення сміття виправданий в технологічному плані, але не відповідає комерційній вигоді ТОВ "Дніпрокомунтранс". Частково ми заплющували очі на недостатню якість послуг "Дніпрокомунтранс" в приватних подвір'ях, зокрема в Чечелівському районі", - розповів директор департаменту екологічної політики.

Зі слів Павла Головахи, ТОВ "Дніпрокомунтранс" отримало попередження від департаменту про розірвання угоди. Термін для виправлення компанії складає 15 днів.

"Накопичення сміття в приватному секторі відбувається відразу після вивезення вмісту контейнера. Коли не вивозили сміття, мешканці залишали відходи біля сміттєвих баків. Наразі комунальним службам знову заважають громадяни, точніше їхні машини в дворах. Через це компанії не можуть вивозити сміття вранці та ввечері. Тож швидше сміттєвози працювати не будуть. Крім того, снігові завали на декілька тижнів унеможливили роботи", - зазначив Павло Головаха.

Нагадаємо, раніше мер Борис Філатов запевнив, що Дніпро впорається з проблемою вивезення сміття, яка виникла через монополію приватного підрядника. Відмовляючись прибирати непотріб, підрядник намагається добитися від міської влади підвищення тарифу на вивезення відходів.

Зазначимо також, що проблеми з вивезенням сміття почалися в Дніпрі після того, як Борис Філатов пообіцяв створити відповідного профілю комунальне підприємство і «посунути» з ринку «Дніпрокомунтранс». Ратуючи за боротьбу з монополіями, мер своїми руками почав її створювати.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...