App Store Google Play

Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

04.04.2018 13:40
Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

На Дніпропетровщині голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко підбив підсумки діяльності та розповів про плани на поточний рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови районної ради .

«Усі зусилля районної ради спрямовані на забезпечення виконань повноважень, визначених законом. Проте, розраховуючи лише на наш районний бюджет, зробити район кращим неможливо», - йдеться у повідомленні, - «З першого року своєї роботи і по сьогодні я займаюся пошуком фінансування на ремонти, реконструкції, будівництва об’єктів соціальної сфери та інші блага району».

Він зазначив, що у результаті фінансування обласного бюджету у 2017-му році було розпочато роботи над реконструкціями даху Верховцевської лікарні, приміщення Бородаївського дитячого садочку, Верховцевського НВК та розпочалося будівництво нової спортивної зали у Верхівцевській школі №2. Також були придбані 10 ноутбуків у Верхньодніпровську СЗШ №1, була надана фінансова підтримка Верхньодніпровській районній раді ветеранів, придбана інтерактивна дошка для Верхньодніпровської СЗШ №3 та інше.

Артем Кравченко підкреслює, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Верхньодніпровської районної ради є робота зі зверненнями громадян. За результатом моніторингу звернень громадян за минулий рік до районної ради надійшло 383 звернення, з яких 326 вирішено позитивно, а з приводу 57 питань заявникам надані роз’яснення.

«Ще одним важливим напрямком є вирішення питань управління об’єктами суспільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району. Сума надходжень за 2017 рік від орендної плати складає 286460,35 грн., що на 7,58% більше ніж у 2016 році. В тому числі, від здачі в оренду нерухомого майна — бігбордів у 2017 році отримано 10 125 грн., що складає 3,53 % у загальній структурі надходжень», - зазначив Артем Кравченко.

Голова Верхньодніпровської районної ради розповів, що у планах на поточний рік в районі мають розпочатися будівництво та реконструкція трьох спортивних стадіонів, буде розпочата комплексна реконструкція Верховцевської лікарні, у СЗШ №2 буде проведена реконструкція системи опалення та побудована котельня на твердому паливі, а у Бородаївському дитячому садочку буде побудовано котельню на твердому паливі. У Верховцевський НВК буде закуплено меблів на суму понад 2 млн. грн.

«Всі ми маємо сьогодні направити свій потенціал на забезпечення належного розвитку як новоутвореної територіальної громади, так і громад, які ще не задіяні в процесі добровільного об’єднання», - пише Артем Кравченко.

Нагадаємо, що найбільшу школу Верхньодніпровського району оновлять вперше за майже сторічну історію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...