App Store Google Play

Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

04.04.2018 13:40
Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

На Дніпропетровщині голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко підбив підсумки діяльності та розповів про плани на поточний рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови районної ради .

«Усі зусилля районної ради спрямовані на забезпечення виконань повноважень, визначених законом. Проте, розраховуючи лише на наш районний бюджет, зробити район кращим неможливо», - йдеться у повідомленні, - «З першого року своєї роботи і по сьогодні я займаюся пошуком фінансування на ремонти, реконструкції, будівництва об’єктів соціальної сфери та інші блага району».

Він зазначив, що у результаті фінансування обласного бюджету у 2017-му році було розпочато роботи над реконструкціями даху Верховцевської лікарні, приміщення Бородаївського дитячого садочку, Верховцевського НВК та розпочалося будівництво нової спортивної зали у Верхівцевській школі №2. Також були придбані 10 ноутбуків у Верхньодніпровську СЗШ №1, була надана фінансова підтримка Верхньодніпровській районній раді ветеранів, придбана інтерактивна дошка для Верхньодніпровської СЗШ №3 та інше.

Артем Кравченко підкреслює, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Верхньодніпровської районної ради є робота зі зверненнями громадян. За результатом моніторингу звернень громадян за минулий рік до районної ради надійшло 383 звернення, з яких 326 вирішено позитивно, а з приводу 57 питань заявникам надані роз’яснення.

«Ще одним важливим напрямком є вирішення питань управління об’єктами суспільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району. Сума надходжень за 2017 рік від орендної плати складає 286460,35 грн., що на 7,58% більше ніж у 2016 році. В тому числі, від здачі в оренду нерухомого майна — бігбордів у 2017 році отримано 10 125 грн., що складає 3,53 % у загальній структурі надходжень», - зазначив Артем Кравченко.

Голова Верхньодніпровської районної ради розповів, що у планах на поточний рік в районі мають розпочатися будівництво та реконструкція трьох спортивних стадіонів, буде розпочата комплексна реконструкція Верховцевської лікарні, у СЗШ №2 буде проведена реконструкція системи опалення та побудована котельня на твердому паливі, а у Бородаївському дитячому садочку буде побудовано котельню на твердому паливі. У Верховцевський НВК буде закуплено меблів на суму понад 2 млн. грн.

«Всі ми маємо сьогодні направити свій потенціал на забезпечення належного розвитку як новоутвореної територіальної громади, так і громад, які ще не задіяні в процесі добровільного об’єднання», - пише Артем Кравченко.

Нагадаємо, що найбільшу школу Верхньодніпровського району оновлять вперше за майже сторічну історію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...