App Store Google Play

Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

04.04.2018 13:40
Підсумки та плани: як йдуть справи у Верхньодніпровському районі

На Дніпропетровщині голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко підбив підсумки діяльності та розповів про плани на поточний рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови районної ради .

«Усі зусилля районної ради спрямовані на забезпечення виконань повноважень, визначених законом. Проте, розраховуючи лише на наш районний бюджет, зробити район кращим неможливо», - йдеться у повідомленні, - «З першого року своєї роботи і по сьогодні я займаюся пошуком фінансування на ремонти, реконструкції, будівництва об’єктів соціальної сфери та інші блага району».

Він зазначив, що у результаті фінансування обласного бюджету у 2017-му році було розпочато роботи над реконструкціями даху Верховцевської лікарні, приміщення Бородаївського дитячого садочку, Верховцевського НВК та розпочалося будівництво нової спортивної зали у Верхівцевській школі №2. Також були придбані 10 ноутбуків у Верхньодніпровську СЗШ №1, була надана фінансова підтримка Верхньодніпровській районній раді ветеранів, придбана інтерактивна дошка для Верхньодніпровської СЗШ №3 та інше.

Артем Кравченко підкреслює, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Верхньодніпровської районної ради є робота зі зверненнями громадян. За результатом моніторингу звернень громадян за минулий рік до районної ради надійшло 383 звернення, з яких 326 вирішено позитивно, а з приводу 57 питань заявникам надані роз’яснення.

«Ще одним важливим напрямком є вирішення питань управління об’єктами суспільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району. Сума надходжень за 2017 рік від орендної плати складає 286460,35 грн., що на 7,58% більше ніж у 2016 році. В тому числі, від здачі в оренду нерухомого майна — бігбордів у 2017 році отримано 10 125 грн., що складає 3,53 % у загальній структурі надходжень», - зазначив Артем Кравченко.

Голова Верхньодніпровської районної ради розповів, що у планах на поточний рік в районі мають розпочатися будівництво та реконструкція трьох спортивних стадіонів, буде розпочата комплексна реконструкція Верховцевської лікарні, у СЗШ №2 буде проведена реконструкція системи опалення та побудована котельня на твердому паливі, а у Бородаївському дитячому садочку буде побудовано котельню на твердому паливі. У Верховцевський НВК буде закуплено меблів на суму понад 2 млн. грн.

«Всі ми маємо сьогодні направити свій потенціал на забезпечення належного розвитку як новоутвореної територіальної громади, так і громад, які ще не задіяні в процесі добровільного об’єднання», - пише Артем Кравченко.

Нагадаємо, що найбільшу школу Верхньодніпровського району оновлять вперше за майже сторічну історію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...