App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про важливі моменти у співпраці з НАТО

04.04.2018 15:20
Дніпрянам розповіли про важливі моменти у співпраці з НАТО

Сьогодні, четвертого квітня, у Дніпрі проходить ряд заходів, який присвячений партнерству України з НАТО та 69-й річниці других. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпропетровська ОДА.

На площі біля приміщення Дніпропетровської ОДА, з дніпрянами поділилися матеріалами про діяльність України з НАТО та співпрацю в цілому. Також у рамках 69-ї річниці НАТО у Дніпропетровській ОДА представлено тематичну виставку.

«Україна дуже активно співпрацює з НАТО фактично з перших днів відновлення своєї незалежності. За допомогою цієї акції ми хочемо розповісти жителям регіону більше про те, яким чином відбувається співпраця, в чому конкретно Україна зацікавлена у рамках даного партнерства, які наші пріоритети на порядку денному», - розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Напроти приміщення ОДА розмістили дві палатки, де можна ознайомитися з інформаційними матеріалами та поспілкуватися на тему партнерства між Україною та НАТО.

«Взагалі євроатлантична інтеграція так само як і європейська є стратегічним напрямком в зовнішній політиці України, яка закріплена в нашому законодавстві. Просування даних напрямків є задачею як і центральних, так і місцевих органів влади», - зауважив Віталій Литвин.

Він зазначив, що кожен українець повинен бути підкованим у питаннях взаємодії нашої країни з НАТО та мати уявлення про стан зовнішньої політики України.

Нагадаємо, що дніпряни підтримують європейський шлях, але питання вступу України в НАТО залишається для них проблемним.

Теги: НАТО, ЄС, ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...