App Store Google Play

Дихай вільно: у центрі Дніпра можна пройти безкоштовне медичне обстеження

04.04.2018 12:00
Дихай вільно: у центрі Дніпра можна пройти безкоштовне медичне обстеження

Сьогодні, четвертого квітня, у центрі Дніпра кожен бажаючий може безкоштовно пройти медичне обстеження пересувним флюорографом. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – площа Олександра Поля, 2.

«Ми вирішили провести цю акцію з нагоди двох чудових подій – Всесвітній день здоров’я та місячник боротьби з туберкульозом. Усі бажаючі мають нагоди пройти безкоштовне обстеження флюорографом та отримати висновок лікаря», - розповіла в.о. головного лікаря обласного центру здоров’я Алла Толчинська.

Регіональний експерт за напрямком фтизіатрії департаменту охорони здоров’я Наталя Гранкіна зауважила, що під час даного обстеження можна перевіритися не тільки на наявність туберкульозу, а й на будь-яке захворювання органів грудної порожнини.

«На Дніпропетровщині такий захід як місячник боротьби з туберкульозом вже став традиційним, вони стабільно проходять в регіоні вже протягом десяти років. Цього сезону акція триває з 19 березня до 13 квітня і кожен бажаючий може пройти безкоштовне обстеження у будь-якому іншому зручно розташованому пересувному флюорографі», - розповіла вона, - «Ці заходи є дуже корисними та дієвими, оскільки під час такої перевірки можна виявити хворобу на ранній стадії, що значно полегшить лікування в подальшому».

Наталя Гранкіна зазначила, що при виявленні хвороби під час перевірки, пацієнт отримує направлення до відповідного лікаря та продовжує лікування.

Мешканка Дніпра Марія стала учасницею сьогоднішньої акції. Вона підкреслила, що цей захід став для неї дуже доречним, оскільки інші флюорографи, які розташовані по місту в рамках акції, знаходилися далеко від неї.

Також Наталя Гранкіна розповіла, що під час проведення акції на Дніпропетровщині вже обстежили понад 20 тисяч мешканців і було виявлено 153 випадки туберкульозу.

Сьогодні пересувний флюорограф, який розташований напроти Дніпропетровської ОДА буде діяти до 15:00. Графік розташування пересувних флюорографів на території області можна переглянути на сайті Департаменту охорони здоров’я.

Нагадаємо, що до 2025-го року на Дніпропетровщині планують повністю ліквідувати туберкульоз.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...