App Store Google Play

У ДТЕК заявили, що інвестуватимуть сотні мільйонів у модернізацію Придніпровської ТЕС

03.04.2018 15:20
У ДТЕК заявили, що інвестуватимуть сотні мільйонів у модернізацію Придніпровської ТЕС

Сьогодні, 3 квітня, у Дніпровській міській раді відбулося підписання чергового меморандуму про співпрацю із енергетичним холдингом ДТЕК, під час якої генеральний директор компанії заявив, що протягом декількох років в Придніпровську ТЕС інвестують сотні мільйонів гривень, повідомляє Дніпроград.

За словами генерального директора ТОВ "ДТЕК" Максима Тімченко, таку політику компанія проводить у всіх областях, в яких знаходять її активи. Зокрема, мова йдеться про інвестиції у переобладнання енергетичних блоків Придніпровської ТЕС на використання вугілля марки Г.

“Через економічну блокаду Донбасу існувала загроза припинення роботи Придніпровської ТЕС протягом більшої частини року. Проте, ми розпочали модернізацію станції, яка дозволила нам використовувати вугілля марки Г. Також на двох блоках були встановлені електричні фільтри, які дозволяють зменшити викиди в атмосферу до європейських норм. Згодом планується встановлення таких фільтрів і на інших блоках. Вже розробляється технічна документація”, - розповів Тімченко.

На ці проекти ДТЕК витратить близько 300 мільйонів гривень.

У свою чергу, міський голова Борис Філатов зазначив, що у меморандумі мова йде не тільки про екологічні питання, а і про соціально-економічні. З повним текстом меморандуму можна буде ознайомитися після його публікації в офіційних джерелах.

Нагадаємо, що незважаючи на присвоєння Філатовим  "екологічної перемоги" собі,  активістами громадської ініціативи Save Dnipro за участі ряду народних депутатів та Міністерства екології було досягнуто з ДТЕК ряд домовленостей, серед яких - встановлення фільтрів, впровадження системи екологічного моніторингу на станції, зниження викидів у атмосферу тощо.

Раніше повідомлялося, що екоінспекція підтвердила шкоду від Придніпровської ТЕС.

Нагадаємо, що у Дніпрі громадські слухання по переведенню Придніпровської ТЕС на газове вугілля з антрациту були зірвані через неготовність компанії ДТЕК зважати на думку громадськості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...