App Store Google Play

Розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора у Дніпрі

03.04.2018 16:20
Розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора у Дніпрі

У Дніпрі розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора/партнера впровадження системи у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Відкритих Бюджетів.

Єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити фінансову інформацію. Наприклад, скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки тощо. Також система дозволяє мати доступ до документів по всім витратам, планувати поточні потреби закладів освіти, збирати кошти на потреби у зручному форматі онлайн, створювати проекти та інше.

У планах проекту розширення географії системи у 2018-2019 роках, тому розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координаторів та партнерів.

Вимоги до претендентів на дану вакансію: бажання звести нанівець корупцію, мати досвід взаємодії з суспільством на організаціями різного плану, мати досвід координації заходів та переговорів, досвід планування, здатність до комунікації та співпраці у команді.

Координатори повинні будуть пройти навчання по використанню даної системи, розробити план її впровадження у Дніпрі, співпрацювати спільно з розробниками проекту, організовувати заходи по провадженню системи у місті, консультувати та супроводжувати школи під час впровадження системи.

Всі витрати на проведення заходів, роздаткові матеріали, проведення інформаційної кампанії, а також гонорари координаторам впродовж 12 місяців покриває Фонд «Об’єднання» за фінансової підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Заявку можна надіслати в електронній формі на адресу [email protected] до 10 квітня 2018 р. У темі листа бажано написати «Координатор/ка OpenSchool у місті Дніпро» і додати своє резюме та супровідний лист про зацікавленість у проекті.

Дізнатися про перебіг впровадження системи можна дізнатися за посиланням, в познайомитися з системою можна на сайті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...