App Store Google Play

Розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора у Дніпрі

03.04.2018 16:20
Розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора у Дніпрі

У Дніпрі розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координатора/партнера впровадження системи у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Відкритих Бюджетів.

Єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити фінансову інформацію. Наприклад, скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки тощо. Також система дозволяє мати доступ до документів по всім витратам, планувати поточні потреби закладів освіти, збирати кошти на потреби у зручному форматі онлайн, створювати проекти та інше.

У планах проекту розширення географії системи у 2018-2019 роках, тому розробники Єдиної системи бюджетів в навчальних закладах шукають координаторів та партнерів.

Вимоги до претендентів на дану вакансію: бажання звести нанівець корупцію, мати досвід взаємодії з суспільством на організаціями різного плану, мати досвід координації заходів та переговорів, досвід планування, здатність до комунікації та співпраці у команді.

Координатори повинні будуть пройти навчання по використанню даної системи, розробити план її впровадження у Дніпрі, співпрацювати спільно з розробниками проекту, організовувати заходи по провадженню системи у місті, консультувати та супроводжувати школи під час впровадження системи.

Всі витрати на проведення заходів, роздаткові матеріали, проведення інформаційної кампанії, а також гонорари координаторам впродовж 12 місяців покриває Фонд «Об’єднання» за фінансової підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Заявку можна надіслати в електронній формі на адресу [email protected] до 10 квітня 2018 р. У темі листа бажано написати «Координатор/ка OpenSchool у місті Дніпро» і додати своє резюме та супровідний лист про зацікавленість у проекті.

Дізнатися про перебіг впровадження системи можна дізнатися за посиланням, в познайомитися з системою можна на сайті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...