App Store Google Play

Організатори мітингу щодо загиблих у Кемерово у Дніпрі не розуміють негативної суспільної реакції

03.04.2018 17:00
Організатори мітингу щодо загиблих у Кемерово у Дніпрі не розуміють негативної суспільної реакції

Сьогодні, 3 квітня, організатори мітингу "співчутливих громадян" щодо трагедії в місті Кемерово (РФ), заявили, що не розуміють, чому  довкола їх "творчої зустрічі" виник такий суспільний резонанс та негативна оцінка громадськості, передає Дніпроград.

Зазначимо, 29 березня, до цього невідома "творча молодь Дніпра" організувала так звану акцію пам'яті «Про трагедію Кемерово знаємо і разом співчуваємо». Тисячі дніпрян у соцмережах та месенджерах отримали спамом запрошення на цей захід. Тоді на зустріч прийшло не більше десяти співчутливих осіб та активісти, які намагалися пояснити тим, хто скорбує за загиблими у РФ, що акція - не більше, як кремлівська ідеологічна провокація. 

Тепер організаторка заходу Марія Каримова заявляє про зірваний недоброзичливцями захід. Вона також щиро не розуміє негативної реакції містян щодо зустрічі, адже учасники мітингу у той вечір хотіли "лише почитати вірші, запалити свічки та пожуритися за загиблими у російському Кемерово". 

"У зв'язку з трагедією у мене і хлопців народилися певного роду творчі вірші. Нас зворушило горе, яке сталося. Ми хотіли запалити свічки та поспівчувати трагедії", - розповіла Марія Каримова.

Також вони планували зняти тематичний відеоролик, певно аби передати його сусідам-агресорам та показати як "один братський народ" сумує за загиблими внаслідок недбальства російських чиновників дітьми. При цьому,  представники так званої "творчої молоді" на організований ними ж захід не з'явилися.

Окрім того, організатори мітингу відхрестилися від масової розсилки повідомлень запрошення та закликів брати з собою білі кульки.

Тож не зрозуміло, чи то справді "творча молодь" не усвідомлює, що стала рукою кремлівської провокації, чи то свідомо діє на догоду країні-агресору.

Зазначимо, що російська влада досить цинічно відреагувала на трагедію в ТРЦ "Зимова вишня". Очільник РФ Путін прокоментував подію лише на третій день, зокрема він заявив: загиблі для нього особисто – це не діти і навіть не люди, а цифри в статистиці. Для нього це не людська трагедія, а демографічна проблема. Губернатор області, де загинули люди, Аман Тулєєв вирішив не вибачитися перед родичами загиблих та вийти до людей, які зібралися на мітинг в пам'ять про жертв трагедії, а подякувати Путіну, а також вибачитися перед ним. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...