App Store Google Play

На ремонт доріг Дніпропетровщини з облбюджету виділили рекордну суму – 1 мільярд гривень

03.04.2018 12:20
На ремонт доріг Дніпропетровщини з облбюджету виділили рекордну суму – 1 мільярд гривень

Навесні ДніпроОДА традиційно розпочинає ремонт доріг – це не латання доріг, а укладання нового асфальту. Про напрямки та особливості фінансування повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів радника голови ДніпроОДА Юрія Голіка.

Відзавтра температура повітря на Дніпропетровщині перевищуватиме +10 градусів, тому розпочинається капітальний ремонт доріг. Зі слів Юрій Голіка, ремонт складається з трьох частин.

Перша складова передбачає виділення коштів з обласного бюджету для прокладання комунальних доріг, які знаходяться всередині населених пунктів. На даний момент з обласного бюджету на 2018 рік виділена рекордна сума – 1 мільярд гривень. За ці кошти планують зробити близько 130 доріг, протяжність яких близько 550 кілометрів – більше ніж у минулому році.

Друга частина називається дорожній фонд.

«З першого січня 2018 року відбулася довгоочікувана подія, адже обласні та сільські дороги, які знаходяться між населеними пунктами, передали на баланс ДніпроОДА. Вперше за часів незалежності було прийняте таке рішення. Відповідно до цього, 35% фінансових надходжень з цього фонду мають йти на обласні та сільські дороги. Кошти розподіляються між областями з огляду на загальну протяжність доріг кожного регіону», - пояснив Юрій Голік.

В Дніпропетровській області доріг такої категорії близько 5,6%. Таким чином на обласні та сільські дороги Дніпропетровщини в 2018 році з державного бюджету виділено 500 мільйонів гривень.

Також йдеться про дороги передані на баланс ОДА. В цьому році на їх капітальний ремонт в межах Дніпропетровщини буде витрачено близько 330 мільйонів гривень. Крім того, кожна з цих доріг каталогізується, готуються проекти на наступний рік, в якому близько 1,2 мільярда гривень буде виділено з бюджету області.

Третя частина ремонтного плану – дороги, які роками недофінансовував Укравтодор. Наразі державне агентство Укравтодор виділило 250 мільйонів гривень для капітального ремонту Криворізької траси. Йдеться про ділянку від Кривого Рогу до Софіївки з урахуванням того, що з минулого року існує кредиторська заборгованість перед підрядником у розмірі 90 мільйонів гривень.

«Виділено 650 мільйонів гривен, зараз  очікуємо окрему постанову Кабміну, для добудови об’їзної дороги навколо Петриківки. В цьому році ми маємо проконтролювати, щоб по плану Укравтодору буди зроблені 9 кілометрів доріг та дві ділянки, протяжністю в 1 та 7 кілометрів, які почали будувати ще в минулому році», - зазначив Юрій Голік.

До того ж, зі слів радника голови ДніпроОДА в цьому році має завершитися ремонт Запорізької траси, на яку в 2018 році відлили 250 мільйонів з державного бюджету.

Раніше повідомлялося, що магістраль Дніпро-Запоріжжя ремонтують вперше за роки незалежності України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...