App Store Google Play

Екологічні активісти Дніпра радіють перемогам, але бачать багато роботи попереду

03.04.2018 14:20
Екологічні активісти Дніпра радіють перемогам, але бачать багато роботи попереду

Дніпровські активісти громадської ініціативи Save Dnipro на публічній сторінці у Facebook підбили підсумки щодо досягнутих домовленостей під час перемовин із ПАТ ДТЕК, передає Дніпроград. 

Громадськість за участі ряду народних депутатів та Міністерства екології досягли з ДТЕК низку домовленостей стосовно зменшення забруднення повітря.

"ДТЕК погодився вже протягом цього року поставили електрофільтр на трубу, з якої викидає дим 10-й енергоблок, а у 2020 році – на другу трубу, з якої викидають блоки 7 та 8. ДТЕК погодився вже цього року запровадити безперервний моніторинг викидів Придніпровки на санітарній зоні. Також ДТЕК погодився вже цього року розпочати проект по вирішенню проблеми золовідвалу та почати висаджувати дерева по периметру компанії, аби запобігти розвіюванню шлакового пилу. Поки що мова іде про 300 дерев кожного року", - розповідають активісти.

Попри досягнуті перемоги, громадськість переконана - попереду ще більше роботи. Екоактивісти також ініціюють створення робочої групи задля контролю виконання обіцянок підприємством-забруднювачем. 

"ДТЕК вперто відмовляється встановлювати сіркоочисні та азотоочисні споруди. Неясно, що з перспективою продажу відходів спалення газових марок вугілля. ДТЕК опирається щодо термінів, які нас не задовольняють. Наприклад, ми вважаємо, що електрофільтр та моніторинг на 7-мому та 8-мому блоках у 2020 році – це запізно. Та й ДТЕК може спробувати махнути рукою на виконання своїх обов’язків, як вони вже це робили неодноразово. Тому вже незабаром буде створено робочу групу за участі громадськості, місцевої влади та ДТЕК. Мета створення групи — це постійний моніторинг прогресу виконання обов'язків станції. Справа зрушила з мертвої точки", - зазначають у дописі активісти.

Нагадаємо, мешканці Дніпра, яким не байдужа екологічна ситуація в місті, звернулися до керівництва ДТЕКу із вимогою модернізувати Придніпровську ТЕС, яка вже роками труїть навколишні райони.

Теги: ДТЕК, ТЕС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...