App Store Google Play

Дніпрян запрошують на благодійний забіг "Біжи-допоможи"

03.04.2018 12:40
Дніпрян запрошують на благодійний забіг "Біжи-допоможи"

Вже цієї суботи, 7 квітня, о 9:00 на стадіоні «Олімпійські резерви» відбудеться благодійний забіг «Біжи допоможи». Про це сьогодні, 3 квітня, під час прес-конференції розповіли організатори заходу, передає Дніпроград.

Біговий клуб «DneprRun» і благодійний фонд «Помогаем» запрошує всіх бажаючих пробігти одну із дистанцій та поборотися за призове місце або за свій особистий рекорд.

"Запрошуємо усіх містян на справжнє сімейне свято. Під час заходу можна побігти дистанції 1, 3 або 5 кілометрів для дорослих; 100 або 400 метрів для дітей. Ми підготували чималу кількість подарунків, призів, сюрпризів та цікаву розважальну програму", - запросив керівник бігового клубу DneprRun Анатолій Курячий. 

Забіг має благодійну мету. Всі виручені кошти будуть використані для придбання двох трансілюмінатора вен - венозних сканерів для дітей з муковісцидозом.

"Муковісцидоз - тяжке захворювання, що вражає легені. Протягом усього життя людям з цим діагнозом потрібна медикаментозна підтримка, в тому числі від 3 до 6 курсів стаціонарного лікування в рік. Близько 600 ін'єкцій на рік роблять дітям з муковісцидозом. Пошук вени займає іноді близько 3 годин. Сканери вен позбавлять дітей від сотень невдалих проколів, болю і страху. Сканер вен буде переданий до пульмонологічного відділення міської лікарні №2", - розповіла менеджер фонду "Помогаем" Ольга Ярошенко.

Зареєструватися на забіг можна на сайті «DneprRun» або прямо на місці, при отриманні стартового номера. Тоді ж учасник робить благодійний внесок у вільному розмірі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...