App Store Google Play

«Чоловіки проти насильства»: у Дніпрі стартує проект для подолання гендерного насилля

03.04.2018 20:00
«Чоловіки проти насильства»: у Дніпрі стартує проект для подолання гендерного насилля

У Дніпрі стартує проект, присвячений подоланню фізичного та психологічного гендерного насилля. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів руху під назвою «Чоловіки проти насильства».

Проект «Чоловіки проти насильства» - інформаційна програма, направлена на подолання стереотипів щодо культури насильства та обговорення способів уникнення застосування фізичної сили проти інших осіб.

«Мета проекту – звернутися до чоловіків з приводу присутності насильства в нашому житті. Всі, хто хоче боротися з насильством, можуть приєднатися до нашого руху. Часто чоловіки думають, що можуть використовувати силу в негативному руслі, зокрема по відношенню до слабшого», - зазначив координатор проекту «Чоловіки проти насильства» Олексій Харламов.

Проект функціонує в межах Дніпра та області. Ініціатори планують поширювати в соцмережах відеоролики, в яких місцеві спортсмени закликатимуть чоловіків зупинити насильство.

«Чоловіки мають робити зауваження своїм друзям в разі вчинення насильства, незважаючи на чоловічу солідарність. Завдання чоловіків - обговорювати тему насильства та боротися з його проявами у різних формах: фізичній, психологічній, економічній», - розповів учасник і співкоординатор руху Валентин Ушіч.

У зв’язку з цим організатори запрошують на семінар-обговорення виключно чоловіків. Долучитися можуть всі за бажанням, включно ветерани бойових дій та внутрішньо переміщені особи. Для участі потрібно заповнити форму, натиснувши тут.

Семінар проходитиме двічі - 9 та 30 квітня 2018 року, з 10:00 до 16:30. Місце проведення: приміщення Відділення Армії Спасіння за адресою: вул. Героїв Крут, 17, Дніпро. Дедлайн подачі заявок 6 та 28 квітня відповідно.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України прийняла закон про запобігання та протидію домашньому насильству. 

Нагадаємо, що діти, які стають свідками насильства в родині визнаються не лише очевидцями, але й жертвами кривдження, відповідно до Стамбульської конвенції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...