App Store Google Play

Англійську на курсах від ДніпроОДА вивчають понад 100 АТОвців

03.04.2018 12:00
Англійську на курсах від ДніпроОДА вивчають понад 100 АТОвців

Більше 100 бійців АТО з Дніпропетровщини опановують англійську мову на курсах від ДніпроОДА. Навчання безкоштовне. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Допомагаємо захисникам України повертатись до мирного життя. Обираємо й нестандартні методи реабілітації – курси та майстер-класи. Третій рік поспіль АТОвці можуть безкоштовно вивчати англійську мову. Курси вже пройшли понад 400 бійців, ще 100 – нині поглиблюють свої знання», – розповів Валентин Резніченко.        

Анатолій Гирка на курсах англійської вже понад рік.  

«За фахом я науковець. Виникла потреба писати статті, анотації іноземними мовами. Це вимагає якісних знань, тому я вирішив піти на курси від ДніпроОДА. Заняття мені подобаються. Викладачі шукають індивідуальний підхід до кожного. За допомогою живого спілкування ми надолужуємо згаяне. За рік я значно покращив знання з англійської», – зазначив АТОвець.

Перед початком навчання бійці проходять тестування. Групи формуються в залежності від рівня знань. Заняття проходять декілька разів на тиждень.

 «Спершу всі трохи соромилися одне одного. Але ми познайомились ближче і зараз у нас дуже дружелюбна атмосфера на заняттях. Хлопці старанно навчаються і тому мають гарні результати», – сказала викладач Анна Манжула.

Записатись на курси можна протягом всього року. Для цього потрібно звернутись у Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА. Телефон: (056) 742 86 62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...