App Store Google Play

Всесвітній день здоров’я: у Дніпрі можна пройти безкоштовне медичне обстеження

02.04.2018 15:20
Всесвітній день здоров’я: у Дніпрі можна пройти безкоштовне медичне обстеження

Четвертого квітня у центрі Дніпра кожен бажаючий зможе пройти безкоштовне медичне обстеження, яке приурочене до Всесвітнього дня здоров’я. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директора обласного центру здоров’я Алли Толчинської та регіонального експерту з фтизіатрії департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталії Гранкіної.

Директор обласного центру здоров’я розповіла, що безкоштовна флюорографічна перевірка відбудеться у рамках Всесвітнього дня здоров’я та місячника боротьби з туберкульозом.

«Зараз у світі багато людей страждають від того, що вони вимушені оплачувати своє лікування, чи лікування своїх родичів. Цей захід є гарною можливістю безкоштовно обстежитися та встановити наявність захворювання на ранніх стадіях», - розповіла Алла Толчинська, - «Також в Україні розпочалася медична реформа, яка передбачає закріплення за кожною сім’єю певного лікаря. Ця реформа надасть можливість українцям вільний доступ до медичних послуг».

Алла Толчинська також зауважила, що жодна сім'я не залишиться без сімейного лікаря, кожен зможе його собі обрати у зручний момент.

Наталія Гранкіна розповіла, що за період місячника боротьби з туберкульозом на Дніпропетровщини пройшли обстеження близько 16-ти тисяч мешканців на пересувних флюорографах, 48 тисяч осіб на стаціонарних, з них було виявлено більше 150 хворих на туберкульоз. Вона підкреслила, що саме під час таких місячників виявляється 3-4% випадків захворювання на туберкульоз від основної маси хворих.

Четвертого квітня пересувний флюорограф буде діяти з 10:00 до 15:00 за адресою площа Поля, 2. Кожен бажаючий зможе пройти безкоштовне обстеження та отримати висновок лікаря. Акція по боротьбі з туберкульозом триває до 19 квітня, графік пересування на території області пересувних флюорографів можна переглянути на сайті Департаменту охорони здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...