App Store Google Play

Всесвітній день здоров’я: у Дніпрі можна пройти безкоштовне медичне обстеження

02.04.2018 15:20
Всесвітній день здоров’я: у Дніпрі можна пройти безкоштовне медичне обстеження

Четвертого квітня у центрі Дніпра кожен бажаючий зможе пройти безкоштовне медичне обстеження, яке приурочене до Всесвітнього дня здоров’я. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директора обласного центру здоров’я Алли Толчинської та регіонального експерту з фтизіатрії департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталії Гранкіної.

Директор обласного центру здоров’я розповіла, що безкоштовна флюорографічна перевірка відбудеться у рамках Всесвітнього дня здоров’я та місячника боротьби з туберкульозом.

«Зараз у світі багато людей страждають від того, що вони вимушені оплачувати своє лікування, чи лікування своїх родичів. Цей захід є гарною можливістю безкоштовно обстежитися та встановити наявність захворювання на ранніх стадіях», - розповіла Алла Толчинська, - «Також в Україні розпочалася медична реформа, яка передбачає закріплення за кожною сім’єю певного лікаря. Ця реформа надасть можливість українцям вільний доступ до медичних послуг».

Алла Толчинська також зауважила, що жодна сім'я не залишиться без сімейного лікаря, кожен зможе його собі обрати у зручний момент.

Наталія Гранкіна розповіла, що за період місячника боротьби з туберкульозом на Дніпропетровщини пройшли обстеження близько 16-ти тисяч мешканців на пересувних флюорографах, 48 тисяч осіб на стаціонарних, з них було виявлено більше 150 хворих на туберкульоз. Вона підкреслила, що саме під час таких місячників виявляється 3-4% випадків захворювання на туберкульоз від основної маси хворих.

Четвертого квітня пересувний флюорограф буде діяти з 10:00 до 15:00 за адресою площа Поля, 2. Кожен бажаючий зможе пройти безкоштовне обстеження та отримати висновок лікаря. Акція по боротьбі з туберкульозом триває до 19 квітня, графік пересування на території області пересувних флюорографів можна переглянути на сайті Департаменту охорони здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...